Móda, Rady a tipy

Uskladnit všechny kabelky může být oříšek. Vychytávky nejen do šatny to usnadní

Každá žena vlastní alespoň jednu kabelku. Jsou ale takové, které musí mít na každou příležitost nový kousek, a tak jim rychle mizí místo ve skříni, kam si je ukládají. Každá kabelka má svou funkci, některým ženám stačí pouze jediná, kam se snadno vejde peněženka, klíče nebo telefon. Na nezbytnosti stačí kabelka menší velikosti, hitem posledních let jsou ale obrovské kabelky, do kterých by se vešel celý počítač.

Nesprávným uložením můžete kabelku zničit

Jak si ale udělat místo v šatníku, aby se vám tam vešla celá sbírka kabelek? Mnoho žen sní o velké šatně, kam si snadno uloží nejen kabelky, ale také veškeré oblečení včetně bot. Můžete si pomoci například úložnými boxy nebo igelitovými sáčky, ze kterých vysajete vzduch, a získáte tak prostor navíc. Pomoci si můžete také závěsnými háčky, které se vejdou do každé skříně a ušetříte s nimi spoustu místa.

Doporučený článek:  Moc oblečení a málo místa. Problém několika generací žen dokáže vyřešit několik drobností

Jestli máte ve skříni nedostatek úložného prostoru, nemusíte zoufat. V obchodech dnes koupíte různé systémy, které ušetří místo a budou se hodit právě do vaší skříně, takže nebudete muset kupovat novou. Také police jsou skvělé, protože ušetří prostor a vydrží dlouho. Zkusit můžete i obyčejný věšák.

Zdroj obrázku: Freepik

Vyzkoušejte naše triky, jak kabelky uložit

Zajímavou pomůckou jsou například klasické pořadače, ze kterých si můžete udělat skrýše na kabelky, a nikdo nic nepozná. Využijte vakuové pytle, které jsou praktické nejen na kabelky, ale uložíte v nich i další oblečení nebo například ložní prádlo, které zaberete mnoho místa, které se vám může hodit na něco jiného.

Doporučený článek:  Obávaná sůl přináší nečekané benefity pro zdraví. Solná koupel vyléčí pokožku a utiší bolest

Některé kabelky se mohou deformovat, pokud je nemáte správně uložené. Můžete vyzkoušet také trik dávat menší kabelky do těch větších a vytvořit tak úložný prostor přímo z nich. Je ale potřeba sledovat, z jakého jsou materiálu, abyste je nepoškodili. Kabelky jsou jednoznačně stylovým kouskem v šatníku a byla by škoda je zničit.

Zdroj: https://www.apartmenttherapy.com/purse-storage-options-to-buy-or-diy-237405