Zajímavosti

Tvar nosu prozradí víc, než se zdá. Na člověka poví i to, co nechce

Tvar nosu o nás může hodně říct. Stačí se podívat do zrcadla a hned budete vědět, jaká jste osobnost. Už roky vědci pracují na tom, že tvar nosu může souviset s naším chováním nebo tím, jak budeme vypadat v dospělosti. Tvar nosu vypovídá o tom, jací jsme. Může nám říct mnoho, je ale třeba správně určit, jaký tvar nosu zdobí právě náš obličej.

Ve skutečnosti je pouze několik typů nosů

Núbijský nos je dlouhý u kořene a také široky. Mají ho osoby, které jsou zvědavé, hledají v životě vášeň a rozhodně se nechtějí nudit. Jsou to pozitivní lidé, kteří snadno navazují vztahy s ostatními. Snadno také řeší své problémy, ale emoce je mohou někdy lehce přemoci. Řecký nos má rovný tvar. Takoví lidé jsou spolehliví, zodpovědní a umí věci řešit prakticky.

Emoce mají pod kontrolou, snadno také vymyslí logický postup, v takovém ohledu se na ně můžete spolehnout. Ve vztazích ale neradi o svých pocitech mluví, proto bude někdy těžké se jim dostat pod kůži. Když se ale zamilují, jsou věrní. Lidé mohou mít také krátký a zvednutý nos. Vyznačují se optimismem a spoustou energie, kterou chtějí rozdat kolem sebe. Mají nadšení do života a užívají si ho plnými doušky. Mohou být impulzivní.

Zdroj obrázku: Freepik

Podívejte se, jestli nemáte římský nos

Orlí nos znáte určitě dobře. Je háčkovitý a špička je klenutá. Takoví lidé jsou rozenými vůdci a nebojí se jít za svým snem. Mají skvělé vlastnosti, co se týče spolupráce s ostatními lidmi, takže pod jejich vedením toho můžete hodně dokázat. Mají rádi stanovené cíle a také se k nim rádi dopracovávají. Římský nos je trochu podobný tomu řeckému, ale je zahnutý na hřbetě.

Osoby s tímto nosem mají zdravý rozum, schopnost se dobře rozhodovat a po jejich boku budete v bezpečí. Pokud se dostanou do vedení, nemají sklony dělat takovou práci dobře. Dobře ale dokážou organizovat akce. Nos můžete mít také plochý, takoví lidé jsou svědomití.

Zdroj: https://www.cosmopolitan.com/style-beauty/beauty/a8277930/different-nose-shapes/