Móda

Sušené květy jsou nejnovějším hitem pro jarní manikúru. Vyzdobit nehty lze jemně i odvážnějším stylem

V manikúře se čas od času objevují nové trendy a tentokrát se stala hitem velice zajímavá dekorace. Má hashtag #driedflowernails. Jde o kousky sušených květin, které se nanesou na nehty a přelakují průhledným lakem.

Jak nehty ozdobit?

Květinové kousky se dají sehnat na různých webech na internetu. Je jen na vás, zda si posypete všechny nehty, nebo si jich vyberete jen několik. Vypadají velice zajímavě, jsou barevné a mohou působit jak jemně, tak i extravagantně. Pokud nejste příznivci výrazných dekorací, jde zvolit minimalistickou verzi – k dosažení efektu bude stačit i jeden okvětní lístek. Posypte nehty malým množstvím sušených květů, a i tak budete budit pozornost.

Doporučený článek:  Voda z vařené rýže nepatří do dřezu, ale do koupelny. Pleť i vlasy získají na kráse
Zdroj obrázku: Freepik

Jemná jarní manikúra

Stále si myslíte, že je na vás takový typ zdobení až moc? Opravdu není nutné sypat sušené květiny po celé ploše nehtů. Navíc si stačí vybrat například jen jeden nebo dva nehty a zbytek nehtů nalakovat tak, jak jste zvyklí, například svým oblíbeným lakem. Podklad pod květiny můžete zvolit buď průhledný, nebo svůj oblíbený barevný odstín. Co se týká květin, v módě jsou pastelové odstíny. Stačí si jen vybrat svůj styl. Pokud jste odvážné, vyzkoušejte 3D design, sušené květy pak překrásně vyniknou a budou výraznou ozdobou pro každou příležitost.

Doporučený článek:  Chcete-li si nabarvit vlasy, nemusíte hned sahat po chemikáliích

Ozdobit nehty lze i jinak

V případě, že nemáte na tento styl odvahu, existují i další možnosti. Pokud se vám přesto květinový styl líbí, můžete použít nálepky na nehty nebo nazdobit nehty pomocí třpytek nebo razítek. Možnosti jsou velmi široké a vyberete si v případě, že jste spíš konzervativní typ, ale i tehdy, že preferujete výrazný, až provokativní styl. Krásnou ozdobou jsou i barevné kamínky na nehty nebo stříbrné a zlaté ornamenty. Díky širokému výběru můžete měnit design nehtů při každé příležitosti. Na dovolenou lze mít nehty jiné než na svátky, existují různé motivy. Přesto na jaro stojí za vyzkoušení květinový design v podobě sušených květin.

Zdroj: https://theklog.co/dry-flower-nails-trend/