Móda

Jak si obléknout trenčkot, aby to nebyla nuda?

Trenčkot patří mezi oblíbené kousky oblečení, protože s ním můžete vykouzlit hned několik různých outfitů, které se budou hodit na různé příležitosti. Vyplatí se mít doma alespoň jeden kousek, protože jsou to kabátky, které budou pořád moderní a nikdy nevyjdou z módy. Od původní verze se ty nové téměř vůbec neliší a neustále se kupují.

Trenčkot má spoustu výhod

Trenčkot je oblečení, které se dávat jako vrchní vrstva. Přechodové oblečení se mu říká proto, že se hodí na jaro a na podzim, kdy už není teplo na svetr, ale zároveň je ještě dost teplo na zimní bundy a kabáty. Hodí se nejen ke kalhotům, ale také sukním nebo šatům, můžete je nosit na dovolené i každý den do práce. Trenčkot je ale vhodné správně kombinovat, protože jinak v něm budete vypadat jako šedá myška.

Doporučený článek:  Koupili jste si menší boty, ale nehodláte se jich vzdát?

Jak nosit trenčkot, abyste v něm vypadali dobře a nepůsobili nudným dojmem? Většinou se prodává v tlumených barvách, kterých na ulici vidíte spousty. Proto si z něj udělejte kousek, po kterém bude sahat rádi a ještě vás odliší od ostatních. Přidejte k nim několik barev a uvidíte, že budete nejen vidět, ale také se budete dobře cítit, zvlášť pokud zvolíte barvy, které se vám líbí a sedí k vašemu typu obličeje.

Zdroj obrázku: Freepik

Zkuste ho kombinovat s mnoha barvami

Nemusíte se přitom omezovat pouze na jedinou barvu. Mezi oblíbené ale patří růžová, která je optimistická a vašem outfitu dodá šmrnc. Navíc ji najdete v mnoha odstínech. Zvolit v růžové barvě tak můžete je doplňky jako je kabelka nebo šála. Béžová je velmi jemná a k trenčkotu se bude také hodit. Můžete ale zvolit i jiné barvy, které vám sednou. Nemusíte se bát, že to bude moc. Barvy miluje každý a díky nim budete středem pozornosti, kamkoli vstoupíte.

Doporučený článek:  Termoprádlo udrží tělo v teple. Potřebuje však správnou péči a využití

Sytých barev se většina lidí bojí, ale přitom není důvod. Pokud je vhodné zkombinujete s jinými, není se čeho bát. Upoutáte pozornost a davu vás nikdo nepřehlédnete. Trenčkot přitom může být v klasické černé, šedé nebo béžové barvě. Můžete zvolit jednobarevnou sukni nebo šaty. Zvýrazníte tím nejen svou osobnost, ale také to, že se nebojíte vystoupit ze své komfortní zóny.

Zdroj: https://jesskeys.com/style-101-how-to-style-a-trench-coat-7-ways/