Vztahy

Proč muži opouští hodné ženy?

Dáváte do vztahu vše, celé své srdce, a přesto vás muž opustí. Ačkoliv jste věrná a hodná, tak zůstanete nakonec sama. Kladete si otázku, co děláte špatně. Pravděpodobně děláte jen to, co vás učili a fungujete podle zažitých vzorců.

Omezujete se zažitými pravidly?

Soustředíte se na to, abyste muže udržely u sebe? Získáte ho a pak už děláte to, na co jste zvyklé a co je údajně roky prověřené. Jste hodná, pečující, milá, usměvavá. Bohužel většina mužů se s takovým typem ženy začne brzy nudit. Zašlapala jste sama sebe a čekáte, že k vám muž bude vzhlížet? Nejspíš budete čekat marně. Naopak, muži ocení ženu, která je nezávislá, upřímná a svá.

Proč muži opouští ženy?

Ženy se často chovají jako domácí spotřebiče. Uklízí, pracují, starají se o děti, vaří, pečují o domácnost, žehlí. Budou muži respektovat domácí spotřebiče? Asi ne. Zatímco ženy jsou přesvědčené, že dělají přesně to, co mají, muži si jich přestávají vážit. Pak už je jen krůček k tomu vyměnit starší domácí spotřebič za novější model. Ženy ztrácí sami sebe, odevzdávají celý svůj život mužům. Muž o ženu nemusí usilovat, není k tomu důvod. Ztrácí v jejich očích atraktivitu. Nejvíce atraktivní jsou ženy vzdělané, inteligentní a ambiciózní.

Zdroj obrázku: Freepik

Může za to výchova?

Ženám je odmalička vštěpováno, jak se mají chovat. Musí být hodné a hezky se usmívat. Ony vyrostou a stále se chovají tak, jak je to maminka naučila. Naprosto podlehnou svým partnerům a pokračují v tom, co se naučily – z jejich pohledu nedělají nic špatně.

Co dalšího může být důvodem rozchodu?

Jsou věci, které partnery mohou rozdělit. Důvodů může být více. Co mezi ně patří?

  • kritika a podceňování
  • absence společných zálib
  • nuda v sexuální oblasti

Na vztahu se musí pracovat. Krize jsou všude, ale je potřeba, aby oba partneři měli zájem je řešit. Jakmile vůle z jedné nebo druhé strany chybí, nepůjde to.

Zdroj: https://www.streetdirectory.com/travel_guide/204510/dating_and_romance/why_men_leave_common_reasons_men_leave_relationships.html