Vztahy

Proč muži opouští hodné ženy?

Dáváte do vztahu vše, celé své srdce, a přesto vás muž opustí. Ačkoliv jste věrná a hodná, tak zůstanete nakonec sama. Kladete si otázku, co děláte špatně. Pravděpodobně děláte jen to, co vás učili a fungujete podle zažitých vzorců.

Omezujete se zažitými pravidly?

Soustředíte se na to, abyste muže udržely u sebe? Získáte ho a pak už děláte to, na co jste zvyklé a co je údajně roky prověřené. Jste hodná, pečující, milá, usměvavá. Bohužel většina mužů se s takovým typem ženy začne brzy nudit. Zašlapala jste sama sebe a čekáte, že k vám muž bude vzhlížet? Nejspíš budete čekat marně. Naopak, muži ocení ženu, která je nezávislá, upřímná a svá.

Doporučený článek:  Poznat svou spřízněnou duši můžeme kdekoli. Online seznamky dávají velkou šanci, první rande rozhodne

Proč muži opouští ženy?

Ženy se často chovají jako domácí spotřebiče. Uklízí, pracují, starají se o děti, vaří, pečují o domácnost, žehlí. Budou muži respektovat domácí spotřebiče? Asi ne. Zatímco ženy jsou přesvědčené, že dělají přesně to, co mají, muži si jich přestávají vážit. Pak už je jen krůček k tomu vyměnit starší domácí spotřebič za novější model. Ženy ztrácí sami sebe, odevzdávají celý svůj život mužům. Muž o ženu nemusí usilovat, není k tomu důvod. Ztrácí v jejich očích atraktivitu. Nejvíce atraktivní jsou ženy vzdělané, inteligentní a ambiciózní.

Doporučený článek:  Syna nechci dávat k tchyni. Po vyzvednutí mi trvá týden, než znovu získá slušné návyky
Zdroj obrázku: Freepik

Může za to výchova?

Ženám je odmalička vštěpováno, jak se mají chovat. Musí být hodné a hezky se usmívat. Ony vyrostou a stále se chovají tak, jak je to maminka naučila. Naprosto podlehnou svým partnerům a pokračují v tom, co se naučily – z jejich pohledu nedělají nic špatně.

Co dalšího může být důvodem rozchodu?

Jsou věci, které partnery mohou rozdělit. Důvodů může být více. Co mezi ně patří?

  • kritika a podceňování
  • absence společných zálib
  • nuda v sexuální oblasti
Doporučený článek:  „Ráda bych pohlídala vnučku, ale nejde to,“ bezradně krčí rameny stále pracující babička

Na vztahu se musí pracovat. Krize jsou všude, ale je potřeba, aby oba partneři měli zájem je řešit. Jakmile vůle z jedné nebo druhé strany chybí, nepůjde to.

Zdroj: https://www.streetdirectory.com/travel_guide/204510/dating_and_romance/why_men_leave_common_reasons_men_leave_relationships.html