Móda

Velké kabelky jsou konečně v kurzu. Vejde se do nich vše, a přitom neztrácí na eleganci

Několik let vládly trendům malé a úhledné kabelky. Nastal ovšem čas to změnit. Velké tašky jsou opět v kurzu. Připomínají velké pytle a mají obrovský úložný prostor, který potřebuje během dne každá žena. Tento trend ocení ženy, pro které je balení do malých tašek jednoduše hororem. Skvělou inspiraci pro velké tašky můžete najít v jarní přehlídce módního domu Celine z období jaro/léto roku 2017. Tašky z této kolekce jsou obrovské, elegantní a jsou v nejrůznějších barvách i provedeních. Podobné ale můžete najít i jinde a za mnohem nižší cenu.

Doporučený článek:  Krátké vlasy ve formě pixie střihu jsou módní a praktické

Praktický parťák pro každou ženu

V minulosti bylo běžné a žádoucí, aby žena nosila malou a kompaktní kabelku, do které se sotva vešla peněženka a mobilní telefon. Dnes je to jinak. Moderní mohou být i tašky obrovských velikostí, které lze nosit v ruce (poté dosahují někdy až téměř na zem), anebo přes rameno. Záleží jen na tom, co vám vyhovuje více.

Zdroj obrázku: Freepik

Výhody velkých kabelek

Velkou výhodou je, že na trhu seženete velké množství variant tohoto úžasného produktu. Většinou se vyrábějí z jemné kůže nebo koženky, která je velmi příjemná na dotek a praktická v každodenním životě. Stejně tak můžete najít modely, které budou více sportovní. Většina těchto kabelek je ovšem stylována do elegance. V klidu s ní tedy můžete vyrazit na pracovní schůzku, ale skvěle se bude hodit také na nákupy nebo ji můžete využít na výlet místo batohu.

Doporučený článek:  Sušené květy jsou nejnovějším hitem pro jarní manikúru. Vyzdobit nehty lze jemně i odvážnějším stylem

Nemusíte se samozřejmě spoléhat jen na maxi kabelky. I obyčejně velké tašky pro vás budou velmi praktické, nestojí žádné jmění a můžete je v klidu používat po mnoho let. Kůže je velmi kvalitní a vydrží po celé roky. Navíc si snadno vyberete takové kousky, které se vám budou dokonale hodit k oděvům i botám i všem příležitostem. Jakou kabelku používáte teď? Malou, do které se vám téměř nic nevejde, anebo sázíte na větší a mnohem praktičtější modely?

Zdroj: https://bags.allwomenstalk.com/7-advantages-of-huge-bags/