Krása

Správná hydratace udrží pokožku svěží a krásnou. Péči potřebuje po celý rok

Každá žena by měla myslet na to, jak nejlépe pomoci své suché pokožce. Jsou účinné prostředky, kterými pokožku snadno zvlhčíte, proto je hydratace velmi jednoduchá. Jak se správně o pokožku postarat, aby stárla pomaleji a vy jste se cítili lépe?

Vyberte správné přípravky, které pleti pomohou

Dnešní doba, to není jen spěch, ale i různé vnější faktory mohou pokožku poškodit. Ztrácí se její ochranná bariéra, a proto je vhodné pleti pomoci prostředky, které jí pomohou zůstat svěží a díky kterým nebude trpět nedostatkem vody. Najít ten správný hydratační krém ale může být velký problém. Je jich na trhu tolik, že si raději nechte poradit od odborníka, abyste si nekoupili něco, co vaší pleti nebude prospívat.

Doporučený článek:  Pivo ženy milují. Místo pití ho často berou do koupelny, kde s ním dokážou zázraky

Některé ženy se o pleť nestarají tolik, kolik by potřebovala, a koupí první krém, který se jim dostane do ruky. Je to ale špatný přístup, protože nevhodným krémem můžete pleti ještě více uškodit. Neexistuje žádný krém ani přípravek, který by byl univerzální a pro všechny typy pleti. Záleží na tom, jaký máte typ pleti, jestli jste alergičtí nebo jaký máte životní styl.

Zdroj obrázku: Freepik

Testujte různé krémy, ale u jednoho dlouho nezůstávejte

Ženy, které si kupují stále jeden typ krému a nechtějí ho měnit, mohou být ochuzené o spoustu nových technologií, které by jim jinak pomohly k lepší a pevnější pleti. Dnešní krémy už jsou na jiné úrovni, než byly před deseti lety, proto je velká škoda, že jsou ženy věrné jen jednomu typu krému a nezjišťují si nové informace. Některé typy pleti potřebují extra hydrataci, proto je vhodné vybírat krémy podle toho, kolik hydratace potřebují.

Doporučený článek:  Drahé krémy jsou zbytečné. O mladistvou pleť je třeba pečovat především zevnitř

Jestli pracujete v kanceláři, kde se velmi málo větrá, je potřeba pleti dodat o něco více hydratace. Problém může být i během letu letadlem, protože tam může vlhkost klesnout až o 10 %. Koluje také mýtus, který říká, že ženy s mastnou pletí nepotřebují hydrataci. Není to ale pravda, i taková pleť potřebuje pravidelnou péči.

Zdroj: https://skinkraft.com/blogs/articles/how-to-hydrate-your-skin