Móda

Špinavé tenisky i kabelky plné děr: tyhle kousky za tisíce rozhodně strhnou pozornost

Každý má doma kousek oblečení, který stál o něco víc než ostatní prádlo v šatníku. Bohužel ale existují i takové kousky, u kterých si každý řekne, jak to proboha může někdo nosit. A právě takové kousky někdy stojí více, než byste byli sami ochotní za prádlo dát. Oblečení za přemrštěné ceny není žádnou novinkou. My si ukážeme, jaké kousky patří mezi nejdražší, ale doma je mít nechcete.

Jestli chcete vynikat v davu, pořiďte si následující oblečení

Jestli se obléknete do kousků, které nikdo jiný na sobě nemá, rozhodně na sebe upozorníte a možná se dostanete ve společenském žebříčku někam výš právě proto, že se nebojíte ukázat se v jiném světle. Vyplatí se ale za takové oblečení utrácet tisíce, možná i desetitisíce korun? Jedním z takových kousků jsou obrovské slaměné klobouky, přes které není vidět nositeli do obličeje. Vypadá to ale, že klobouk je vhodný maximálně na nějaké focení, protože není do společnosti příliš praktický.

Doporučený článek:  Minisukně nejsou pro každého. Symbol svobody je třeba vybírat nejenom podle vaší postavy

Dalším kouskem jsou kabelky. Kabelky patří mezi oblíbené doplňky hlavně žen. Některým stačí jedna, kterou nosí ke všemu, jiné mají doma tolik kabelek, že byste si za ně koupili auto. I tady se občas objeví kousek, nad kterým zůstává rozum stát. Je totiž tak malá, že by se hodila spíše panenkám a nic do ní prakticky nedáte. Další jsou kabelky, které jsou plné děr, do takových nemůžete dát vůbec nic, ale vypadají stylově, takže proč je nenosit? Cena takových kabelek se pohybuje v řádu několika desítek tisíc korun.

Doporučený článek:  Prádlo může zářit stále čistotou. I s největšími skvrnami si poradí namočení do tekutiny
Zdroj obrázku: Freepik

Boty na platformě? Hit už od roku 2018

Gumové boty na platformě? Nic nenormálního. Takový model se v roce 2018 ihned vyprodal a v podstatě nebyl k dispozici hned po uvedení na trh. Takové boty jste si mohli tenkrát pořídit za několik tisíc korun, ale i tak se na ně stály fronty. Normální člověk by si je na nohy ale nedal.

Tenisky jsou nesmrtelná obuv, ale je potřeba vymýšlet stále nové designy, abyste vypadali moderně a stylově. I tady se ale objevil model, který vypadal, jako by tenisky nosil někdo už několik let. Svoji popularitu založily na tom, že vypadaly jako špinavé a poškrábané. I pro tento pár tenisek jste si museli sáhnout hlouběji do kapsy.

Zdroj: https://www.buzzfeed.com/benhenry/money-cant-buy-taste