Móda

4 kroky k dokonalému outfitu, který ubere roky i kila navíc

Po čem ženy touží? Po jediné věci – vypadat mladě. Čas samozřejmě nikdo nezastaví, a tak se každá žena snaží, aby její roky nebyly tak vidět. A některým ženám se to skutečně daří. Ne však proto, že by investovaly desetitisíce korun do kosmetických zákroků, ani proto, že by denně trávily hodiny před zrcadlem s líčidly v ruce. Co jim pomůže nejvíce? Správné oblečení.

Konec výrazným vzorům

Máte doma šatník plný oblečení s velkými a výraznými vzory? Tak právě takové je nejhorší. Ornamenty, květiny a další druhy potisků rozhodně nejsou to pravé, pokud chcete vypadat mladě. Ať se nalíčíte sebelépe, tento outfit vám několik let přidá. Držte se proto jednoduchosti a volte spíše jednobarevné oblečení bez vzorů. Když už, tak jenom s decentním logem značky.

Zapomeňte na volné oblečení

Možná vám je volné oblečení pohodlné, a tak kupujete střihy a velikosti oblečení, které na vás doslova vlají. I to má ale i svou stinnou stránku. Pokud nechcete, aby vám oblečení přidávalo roky, mělo by vám dokonale padnout. S ohledem na svou postavu volte odpovídající velikost a také střihy, které vám padnou jako ulité. Paradoxně vám neuberou jenom věk, ale i kila.

Zdroj obrázku: Freepik

Správné spodní prádlo

Řeklo by se, že s výběrem podprsenky snad ženy nemohou mít problém, když ji nosí celý život. Ale je to omyl. Ne každá žena umí tento kus spodního prádla dobře vybrat. Některé si nejsou jisté ani konkrétní velikostí. Nosí menší nebo naopak větší a obojí má na jejich vzhled negativní dopady. Chcete-li vypadat mladší bez ohledu na velikost svého poprsí, zapomeňte na obchoďáky, zajděte do obchodu s kvalitním spodním prádlem a nechte si poradit ve volbě správné velikosti.

Výraznější barvy

Jak jsme zmínili v úvodu, základem oblečení, které vám ubere roky, jsou jednobarevné kousky, dobře sladěné. Čeho se ale bát nemusíte, jsou výraznější, pestré barvy. Vašemu mladickému dojmu to jen prospěje. V tmavých, nudných a obyčejných barvách totiž budete vypadat zbytečně usedle. To platí i o černé, která není vždy univerzální dobrou volbou.

Zdroj: https://lifestylefifty.com/dress-younger/