Vztahy

Těmto znamením zvěrokruhu věrnost nic neříká. Milují nová dobrodružství, výčitky je netrápí

Existují tři znamení zvěrokruhu, pro která věrnost rozhodně není silnou stránkou. Rychle se nudí a hledají stále nové zážitky. Samozřejmě, že to neplatí pro každé znamení zcela doslovně. Výzkumy však poukazují na možnou pravděpodobnost.

Štír – znamení, které zrazuje

Většinou zradí v hněvu. Podvede vás, protože bude chtít ukázat, že vám může ublížit, nebo proto, že rád překračuje určité hranice. A nebude to jen sexem na jednu noc. Obvykle se Štíři zapojují do zakázané romantiky na delší dobu. Dokážou chytře skrýt všechny stopy své nevěry. Někdy dokonce dokážou vést dva vztahy paralelně. Nejhorší na tom však většinou je to, že z toho nemají žádné výčitky svědomí.

Doporučený článek:  Dlouhodobý vztah je založený na důvěře, společném růstu a respektu

Další znamení na seznamu bývá známo svou rozpolceností. Říká se, že Blíženci zrazují mezi znameními nejčastěji. V trvalém vztahu obvykle nezvládnou stereotyp. Nemají rádi nudu a hlavně delší přestávky v ložnici. Jakmile jim něco nevyhovuje, začnou hledat něco jiného nebo nového. Necítí se však kvůli tomu vůbec špatně.

Zdroj obrázku: Freepik

Lev jako lamač srdcí

Blíženci k tomu velmi snadno navazují nové vztahy a rádi flirtují. Potom se tyto nové vztahy snadno stávají začátkem vzrušujícího erotického dobrodružství. A poslední znamení zvěrokruhu, které má sklon k nevěře, je Lev. Je velmi rád středem pozornosti. Když mu to chybí, jde tam, kde se bude cítit důležitý a hlavně doceněný. Tam, kde bude často poslouchat komplimenty.

Doporučený článek:  7 rysů ženy, po které muži touží

Pokud se to v jeho vztahu neděje, objeví se rutina, Lev může rychle najít někoho, kdo splní všechny jeho potřeby. Jeho osobní šarm je přitom velmi užitečný. Lvi se lehce zamilují, ale s romantikou zacházejí spíše jako s doplňkem trvalého vztahu. Po většině případů se však vrátí a dokážou si přiznat i svoji chybu. Samozřejmě tento seznam nemůžeme brát naprosto vážně, ale s jistou nadsázkou.

Zdroj: https://www.yourtango.com/2017305896/zodiac-signs-ranked-most-least-likely-be-serial-cheaters-relationships