Móda

Štíhlý pas jde vykouzlit během chvíle jednoduchými triky. Stačí správný střih a doplňky

Mnohé ženy tápou v tom, co si na sebe obléknut, pokud nechtějí na některou partii upozorňovat. Najdou se ale také takové, které naopak chtějí nechat vyniknout například prsům nebo pasu. Stačí totiž jen maličkost a budete vypadat úplně jinak. Někdy postačí vyměnit jeden kousek oblečení za jiný a změna je na světě. Jak dosáhnout toho nejlepšího efektu?

Nemáte ráda rozšířené sukně? Ale přesně to potřebujete!

Jestli máte doma ve skříni rozšířené sukně, které nenosíte, možná děláte chybu. Sice opticky rozšíří boky, ale to je přesně to, co potřebujete. Tím, že budou boky vypadat širší, se opticky naopak zúží právě pas. Nebojte se, oblečení nebude přidávat kilogramy navíc, ale pokud se takové naučíte nosit, můžete se cítit mnohem lépe, protože budete i lépe vypadat. Zkuste změnu a v obchodě zkuste nové kombinace, které vám pomohou zvýraznit pas.

Doporučený článek:  Suchá pokožka volá po hydrataci. Zvláčňující zábaly a koupele navrátí pleti hebkost

Pokud si pořizujete kalhoty, volte ty s vysokým pasem. Prodlouží vám nejen nohy, ale dobře v nich bude vypadat také váš zadek a boky. Do kalhot pak zastrčte triko a bude to vypadat, že máte úzký pas. Svislé proužky budou také pozitivní změnou, která vás dovede k tomu, že se budete líbit sama sobě.

Zdroj obrázku: Freepik

Zkuste tuniky nebo volánky

Volánky nejsou zase tolik oblíbené, ale pokud víte, jak je nosit, rozhodně vám mohou ubrat několik centimetrů v pase. Musíte ale zvolit jemné volánky, které nebudou výrazné. Tunika s elastickým páskem, který povede pod poprsím, bude skvělou volbou, protože dodá postavě jiný tvar. Pas budete mít štíhlejší a navíc zamaskujete i větší bříško.

Doporučený článek:  Modrá je barva letošního jara. Kromě oděvů patří i nehtům

Pokud milujete šaty, pořiďte si takové, ke kterým se bude hodit úzký pásek. Ten si pak můžete dát kolem pasu, budete vypadat štíhlejší a zároveň budou zvýrazněné boky i poprsí. Postava by měla mít dokonalý tvar přesýpacích hodin, která upoutá každého muže. Stačí přitom přemýšlet u oblékání.

Zdroj: https://www.aarp.org/entertainment/style-trends/info-2018/waist-slimming-tricks.html