Móda

Krásné a husté řasy dodají každé ženě oslnivý pohled. Posílit řasy pomůžou tři jednoduché metody

Jestli si všímáte toho, že máte oslabené řasy, je nejvyšší čas začít tento problém řešit. Nemusíte se bát, že by vám řasy vypadaly všechny. Můžete je ale posílit, aby se znovu dostaly do kondice. Řasy můžete posílit i preventivně, stačí používat prostředky, které budou fungovat. Pomoci může i jen trocha zeleného čaje.

Jakými prostředky můžete posílit řasy?

Na oslabené řasy stačí použít zelený čaj. Dejte do sklenice vrchovatou lžíci zeleného čaje, zalijte vroucí vodou a přikryjte pokličkou. Po deseti minutách nálev přeceďte. Dejte ho do nádoby a uchovejte na chladném místě. Horký nálev nikdy nepoužívejte, protože byste si mohli ublížit.

Doporučený článek:  Proměňte nudnou šálu v stylový doplněk: přinášíme 5 nápadů, jak ji uvázat

Když je nálev chladný, můžete ho použít na řasy. Namočte do něj čistý kartáček od řasenky a opatrnými pohyby naneste na horní i spodní řasy. Snažte se při aplikaci ani jednu nevynechat, aby byl účinek dokonalý. Léčbu byste měli opakovat ráno i večer po dobu jednoho týdne. Po takové době byste měli vidět její účinky. Řasy by se měly dostat do mnohem lepšího stavu, což poznáte na první pohled.

Zdroj obrázku: Pixabay

Použít můžete i jiné prostředky, které najdete doma

Jestli si chcete posílit řasy, můžete využít i obyčejnou masáž očních víček. Je to jednoduchý trik, který ale pomůže stimulovat řasy k jejich růstu. Musíte si ale oči masírovat každý den, aby byl výsledek uspokojivý. Oční víčko masírujte a zaměřte se na linii u řas. Masírujte pomalými a krouživými pohyby, abyste nenarušili jemnou pokožku kolem očí. Můžete k tomu použít také olivový olej.

Doporučený článek:  Tenké obočí je opět v módě!

Dobrým prostředkem je kokosové mléko. Zlepšíte nejen růst řas, ale také vylepšíte jejich vzhled. Budou krásně husté, dlouhé a nebudete k tomu ani potřebovat řasenku. Na první pohled budou sytější. Stačí jen namočit vatové tampony do kokosového mléka, přiložit na oči a nechat působit asi 10 minut. Dnešní doba nabízí také řasenky, které jsou pro řasy zdravé.

Zdroj: https://www.bhg.com/beauty-fashion/makeup/grow-eyelashes/