Krása

Peeling pokožku dokonale vyhladí a zpevní. Díky pravidelné masáži bude sametově hebká

Peeling je skvělý způsob, jak obnovit svou pokožku. Tělo dokonce zpevní a krásně provoní. Peeling si můžete koupit již hotový v drogerii, nebo si ho zkusit vyrobit doma sami. Použít k tomu můžete spoustu surovin, které doma v kuchyni najdete. Pokud máte kůži hrubou nebo se už začala odlupovat, je načase pustit se do její péče.

Zkuste různé oleje

Peeling vybírejte především podle toho, jak moc máte poškozenou pokožku, ale také podle jejího typu. Vyplatí se koukat po jemnozrnné kosmetice, pokud ji chcete použít na obličej nebo jiné citlivější části těla. Prasklé kapiláry mohou být velkým problémem, na který je vhodné také používat jemnější přípravky.

Pokud si vyberete peeling, který bude obohacený o oleje, pokožku budete mít pružnou, hydratovanou a také vyživenou o spoustu látek. Hrubozrnný peeling se hodí především na hodně namáhaná místa, jako jsou lokty nebo kolena. Obsahuje částečky mletých ořechů, cukru nebo jiné krystaly, které jsou vhodné také na paty.

Zdroj obrázku: Freepik

Peeling pomůže ke zpevnění pokožky

Peeling nejenže pokožku oživí, ale dokáže ji také zpevnit. V takovém případě je ale nutné ho používat pravidelně, abyste mohli vidět nějaké výsledky. Masáží stimulujte krevní oběd, takže budete rychleji spalovat tuky. Nezapomeňte po něm pokožku opláchnout vodou a osušit, ale ručníkem pokožky nedrhněte, jen jemně ho jemně přikládejte.

Peeling je oblíbená součást nejen domácího ošetření, ale setkáte se s ním také v kosmetických salonech. Je velmi příjemné nechat se masírovat od zkušených kosmetiček, které používají jen ty nejlepší přípravky. I doma si můžete peeling vyrobit, například smícháním cukru, oleje nebo kávové sedliny. Na internetu najdete mnoho receptů, stačí je jen vyzkoušet a zjistit, co vaší pokožce bude svědčit nejvíce.

Zdroj: https://www.drproffer.com/blog/5-benefits-of-a-body-scrub