Móda

Jaké kousky by vám na podzim neměly chybět v šatníku?

Někteří čekají, až skočí prázdniny a s nimi léto, aby se zahalili do dlouhého oblečení a vychutnali si první podzimní dny. Možná takových lidí není mnoho, přesto je dobré vědět, jaké kousky oblečení mít v šatníku, abyste na podzim byli kompletně připraveni.

Jaké oblečení bude letošní podzim trendy?

Některé kousky oblečení jsou mnohem oblíbenější než jiné. Čím to je? Prostě se nosí skvěle právě v podzimních měsících, kdy už není takové horko, a musíte sáhnout po něčem teplejším. Jsou jimi také boty Chelsea, které jsou nadčasové a hodí se na každou příležitost. Nikdy nevyjdou z módy, a proto je dobré mít jeden pár doma vždy připravený. Můžete je nosit dokonce do deště.

Doporučený článek:  Ženy milují výprodeje, ale mnohdy zbytečně přeplatí. Důležité je hledět na několik jasných signálů

Dalším hitem budou barevné svetry, ve spojení s dlouhými sukněmi. Podzim totiž nejsou jen tlumené barvy v odstínech hnědé nebo růžové, občas je potřeba se rozveselit. Podzim bude milovat sukně s květinovými vzory, k nim oblékněte volný a hlavně barevný svetr a máte vyhráno. Kombinace pohodlí a originali se tento podzim počítá!

Nenosíte kozačky? Letos budou v kurzu, zkuste je

Nejsou přímo určené na běhání, ale boty na podpatku, obzvláště kozačky, jsou v kurzu snad každý rok, mění se pouze to, jak vypadají. Vyberte si takové, které vám budou hlavně pohodlné, abyste v nich mohla dělat parádu celý podzim. Hodí se k sukni, šatům, ale také džínům, jejich využití ani nespočítáte. Šik budou také ploché čepice, hlavně na začátku podzimu. I v těchto měsících ještě svítí slunce a oči si budete chránění právě jimi.

Doporučený článek:  Voda z vařené rýže nepatří do dřezu, ale do koupelny. Pleť i vlasy získají na kráse

Zajímavým doplňkem budou velký kabát. Každá žena má doma alespoň jeden kabát. Mohou mít různé barvy a také střih, ale letošním trendem bude rozměrné kabáty, které budou mít dvojitou řadu knoflíků. Pod něj si oblékněte pohodlné tričko nebo svetry a nezapomeňte se v pasu ovázat páskem. Už vyrážíte na nákupy? Neváhejte, protože právě takové kousky miz z obchodů velmi rychle.

Zdroj: https://www.minimalismmadesimple.com/home/fall-capsule-wardrobe/