Móda

Dámské obleky jsou znovu v módě. Množství barev i střihů láká k netradičním kombinacím

Po mnoho let byly zastaralé, ale nyní se dámské obleky znovu vrací do módy. Nedávno se objevily na přehlídkových molech v Paříži, Miláně i New Yorku. Je načase, abyste vytáhly sukně nebo kalhoty s odpovídající bundou nebo sakem ze skříně. Budete vypadat stylově, netradičně a velmi elegantně. Pokud pracujete v kanceláři, jedná se o ideální volbu do vašeho šatníku.

Extravagantní elegance

Sada z kolekce Zac Posen z období jaro/léto 2017 představila mnoho úžasných kousků, které by si většina z nás na sebe nikdy nevzala. Jedná se o velmi extravagantní kousky zajímavých barev i vzorů. Jedno ale mají společné. Sukně nebo kalhoty jsou v totožném stylu jako bunda nebo sako. V této kolekci objevíte tmavě fialový komplet s výrazně červeným květinovým vzorem anebo kombinace světle zelené se stříbrem.

Doporučený článek:  Čokoládová manikúra – jak na ni?
Zdroj obrázku: Freepik

Květiny byly pro tuto kolekci velmi charakteristické a nacházely se v nějaké formě a provedení prakticky na každém modelu. V barvách se návrháři také nedrželi zpátky. Vidět zde můžete stříbro, zlato, výrazně růžovou, červenou i oranžovou nebo kombinaci černé s červenou. U některých jsou sukně, u jiných naopak kalhoty. Obojí má své výhody i nevýhody, ale vzory s květinami rozhodně vypadají skvěle, přirozeně a zároveň velmi netradičně.

Zvolte si nejlepší variantu pro svůj styl

Každý má vlastní styl a vaše zaměstnání možná také vyžaduje určitý vzhled. Bez ohledu na to, jaké barvy máte rády a kde pracujete, mezi dámskými obleky si snadno vyberete to pravé. Na trhu najdete obrovské množství elegantních, klasických i extravagantních modelů, ze kterých můžete vybírat. Cenová relace je hodně široká. Záleží pouze na tom, kolik jste ochotné do obleku investovat. Samy se rozhodněte, jestli pro vás budou lepší saka, či bundy, výrazné, nebo tlumené barvy a čisté látky, nebo zajímavé vzory. Na výběr toho máte skutečně hodně.

Zdroj: https://www.harpersbazaar.com/fashion/trends/g37898395/womens-suit-sets/