Móda

Bob je ideální střih na léto, který nikdy nevyjde z módy. Inspirujte se účesem celebrit

I co se týče vlasového stylingu, existují střihy a modely, které se neustále vrací do módy, nebo z ní dokonce nikdy nevyjdou. Jedním z takových účesů je bob, který je velmi praktický a pohodlný. Celebrity si ho na vlasech dělají velmi často, ale ne každému bude slušet. Vždy svůj nový účes konzultuje s odborníkem, protože musí sedět vašemu typu obličeje.

Celebrity tento účes milují

I v účesech se střídají trendy, co je moderní letos, už nemusí být další rok. Bob je ale účes, který milují ženy na celém světě. V poslední době se těší velké přízni a je to vidět také na herečkách, zpěvačkách a dalších celebritách, které se v tomto účesu rády ukazují. Spousta hereckých hvězd se rozhodne pro tento účes, protože díky tomu, že je součástí i ofina, vypadají herečky mladší, klidně o deset let.

Ikonou pro tento účes se stala šéfredaktorka časopisu Vogue, Anna Wintourová. Tato celebrita je účesu věrná již od svých čtrnácti let a do současné doby ho nikdy nezměnila. V jejím případě se jedná o model, kdy je účes symetrický a má po stranách stočené konce vlasů. Další hvězdou, která je věrná tomuto účesu, je slavná Kim Kardashianová. Tu vidíte na internetu nebo televizních obrazovkách často a je důkazem, že tento účes bude slušet všem.

Zdroj obrázku: Freepik

Vždy záleží na typu obličeje, některým budou slušet jen krátké vlasy

Pokud chcete výraznější změnu a chystáte se například na zkrácení vlasů, počítejte s tím, že to nemusí vypadat dobře. Vždy je vhodné se zeptat odborníků, kteří poradí, jaký máte typ obličeje a jaký druh účesu by vám slušel. Jsou to sice jen vlasy, které časem dorostou, podstatné ale je, abyste se cítila dobře. Správně zvolený účes zvýší vaše sebevědomí a budete se cítit skvěle.

Navíc pokud máte dlouhé vlasy, nosíte je sepnuté, ale zároveň je vám líto je ostříhat, můžete vyzkoušet právě bob. Existují i různé druhy copů, které také nikdy nevyjdou z módy. Plést se je naučíte snadno sama podle videí na internetu.

Zdroj: https://therighthairstyles.com/category/haircuts/bob-hairstyles/