Vztahy

Od žen, které do vztahu dávají vše, muži utíkají

Daly jste do vztahu všechno, vzdaly se některých věcí na úkor lásky, ale vztah nakonec stejně nevyšel? Byly jste věrné, ale nakonec jste zůstaly samy? Proč muži opouštějí své ženy? Ukazuje se, že před nimi neutíkají, ale nechtějí se stát součástí vztahového vzorce, který nemohou změnit. Většina mužů totiž vztahům vůbec nerozumí a vnitřně s nimi nejsou zajedno.

Muži se se ženami cítí jako ve vězení

Podle některých odborníků se muži se ženami cítí jako ve vězení. Jsou využíváni, kritizováni a také souzeni. A hlavně podle nich ztrácejí svobodu. Muži potřebují mít pocit, že jsou potřeba a mají svou sílu a hlavně nezávislost. Pokud se ale ve vztahu necítí dobře, mohou se ocitnout v tíživé situaci. Nakonec se z ní dostanou, ale pouze za cenu toho, že se rozejdou se ženou, která je do ní vlastně dostala.

Doporučený článek:  Problémoví muži mívají u žen úspěch

I muži ale touží po lásce a porozumění. Cítí se pak opuštění a hlavně frustrovaní. Z jakého důvodu tedy muži ženy opouštějí? Chtějí být milováni. Ani ženy netuší, jakou cestou se vydat, aby muže získaly. Některé chtějí, aby byl muž vtipný, usměvavý a milý, ale jaký je skutečný problém toho, že muži se ženami nezůstanou? Máme se vůbec měnit? Čím více se budete ve vztahu snažit, tím méně s vámi bude muž chtít být.

Zdroj obrázku: Freepik

Na internetu najdete mnoho zaručených rad, jak muže dostat

Muži chtějí lovit ženy. Chtějí se jim ukazovat v té největší síle, chtějí dokázat, čeho všeho jsou schopni a že se na ně žena může spolehnout. Ve volných chvílích sice čas trávíme s naším milovaným, ale nestane se to časem nudnou součástí vztahu? Někdo říká, že ženy končí v domácnosti a postupně se stávají pouze uklízečkami a kuchařkami. Muži by jim měli pomáhat, většinou se ale tak neděje.

Doporučený článek:  Překvapivý důvod, proč muži odcházejí z dokonalého vztahu. Přílišná snaživost partnera jen odradí

Ženy se pak domáhají toho, aby muž fungoval v domácnosti alespoň z poloviny, protože se na ní podílejí oba. Muž se ale často takového chování muže zaleknout a poté nastává právě ta situace, že svůj vztah celý přehodnotí a nakonec raději ženu opustí, protože bude mít svůj klid.

Zdroj: https://www.marriage.com/advice/infidelity/why-do-men-leave-the-women-they-love/