Móda

Velký zadek schová šikovně oblečení. Pomůže dobrý střih i správná barva

Nákup kalhot, sukní a šatů má obrovský vliv na to, jak bude v oblečení vypadat vaše pozadí. Velký zadek je pro některé ženy známkou krásy a oblékají se tak, aby vynikl. Pro mnoho žen je to ale zdroj nejistoty, kterou chtějí na svém těle zakrýt. Udělat to můžete pomocí správného oblečení. Musíte si ho jen správně vybrat i nosit.

Kupte si správné kalhoty

Kalhoty s vysokým pasem krásně vytvarují vaše tělo. Opticky vám prodlouží nohy a vytvarují postavu. Velký zadek jednoduše zakryjete, když si pořídíte kalhoty s širšími nohavicemi nebo rovným střihem. Budete se divit, ale takto malé změny vám mohou hodně pomoci. Správný střih totiž opticky vyváží vaši postavu, takže zadek nebude vůbec působit velký.

Doporučený článek:  Krátký moderní střih omladí a vrátí sebevědomí

Tmavší barvy hodně schovají

Temnější barvy, jako je černá, tmavě modrá nebo tmavě šedá, jsou ideální pro větší proporce těla. Každá žena ví, že černá je přítelkyní pro každou ženu, která chce skrýt pár kilogramů navíc. Světlá barva k zadku přitáhne pozornost a lidé si spíš všimnou, že tato část vašeho těla je větších rozměrů. Na druhou stranu tmavé barvy zajistí, že budete působit užší a méně nápadní.

Zdroj obrázku: Freepik

Správná velikost je klíčová

Tohle je velmi důležité a mnoho žen na to nemyslí. Jestli si nejste jisté, musíte si nechat poradit od vizážistky nebo zkušené prodavačky. Jakmile budou kalhoty příliš těsné, bude to vypadat špatně. A pokud budou příliš volné, budete vypadat ještě větší. Proto si musíte pořídit velikost, která je vám vážně dobře. Daný kus oblečení vždy musí zvýrazňovat vaše pozitiva.

Doporučený článek:  Při nákupu obuvi je důležité hledět na pohodlí a zkoušet boty ve správnou denní dobu

Myslete na tvar svého těla

Každá postava je jiná a naprosto jedinečná. Vždy se ujistěte, že střih i barva sedí skvěle vašemu typu postavy. Experimentujte a jistě najdete řešení, které pro vás bude dokonalé. Možná budete muset vyzkoušet hodně typů kalhot, sukní i šatů, ale nakonec najdete střih, barvy i vzory pro vaši postavu. Najděte svůj styl a najdete také způsob, jak schovat velký zadek pomocí oblečení.

Zdroj: https://www.leaf.tv/articles/how-to-dress-to-hide-a-big-butt/