Nezařazené

Tato znamení zvěrokruhu patří mezi citlivé osobnosti

Citlivost je někdy dar, ale většinou spíše prokletí. Některá znamení jsou citlivější než ta ostatní, ale nechlubí se tím nebo to nedávají na odiv. Jaká znamení to jsou a co od nich můžete očekávat?

Lidé, kteří mají nadprůměrnou citlivost, úplně jinak vnímají situace

To, co v dané chvíli mohou prožívat, nemohou popsat tak dokonale, jak to cítí. Negativní emoce je mohou ovládnout mnohem více než pozitivní. Pro někoho možná bude jejich reakce překvapením, dokud se nedozví něco o jejich znamení zvěrokruhu. Která znamená patří mezi ta, která mohou v citlivých situacích reagovat přehnaně? Každý, kdo věří v horoskopy, ví, že osud i další činnost ovlivňuje osud. Nejinak je tomu také v tom, jak prožíváme různé situace.

Doporučený článek:  Chlad působí na pokožku blahodárně. Studená sprcha nastartuje tělo do celého dne
Zdroj obrázku: Pixabay

Mezi nejcitlivější znamení patří například Blíženci. Jsou to lidé dvojí povahy, pro některé lidi mohou být plní tajemství – zůstávají sví a tajemní, na druhou stranu, pokud se dostanete do jejich světa, mohou o sobě mnohé prozradit. Každý den jsou někdo jiný, takže i jinak mohou reagovat na různé situace. Citlivost ale mají v sobě, i když to někdy vypadá, že nemají ani srdce. Blíženci jsou impulzivní a kolikrát se nemohou ovládat.

Stejně jako Raci, kteří jsou emotivní, navíc hodně mluví a často riskují. Raci jsou znamení, které často mění partnery, a to jen z důvodu, že jim daný člověk nedokáže porozumět, protože v sobě skrývají obrovské emoce. Citlivost takových lidí je pro ně pozitivní i negativní vlastností, je potřeba naučit se ji ovládat.

Doporučený článek:  Při pořízení pejska do rodiny je důležité vybrat plemeno vhodné k dětem
Zdroj obrázku: Pixabay

Kozorozi necitlivě pouze vypadají

Lidé narození ve znamení Kozoroha jsou většinou uzavření do sebe, takže se nedozvíte, jaké jsou jejich city. Nechávají si v sobě veškeré pocity, které mají navíc tendence ignorovat. Mohou hodně ztratit, ale také se snaží, aby poslouchali své srdce a nejen rozum.

Váhy chtějí v životě docílit harmonie, ale panikaří, pokud se jim to nepovede na první pokus. Velmi často pláčou, protože se nedokážou vyrovnat s emocemi, které jsou v nich. Váhy patří mezi znamení, která jsou velmi přátelská. Jejich oddanost a věrnost přátelům je silná, navíc k sobě přijmou jen lidi, kteří se mohou vcítit do jejich pocitů. Vahám můžete říct jakékoli tajemství, protože je nikdy neprozradí.

Zdroj: https://my.astrofame.com/astrology/article/E3066-sensitive-signs