Krása, Rady a tipy

Některé ženy lijí na vlasy kyselinu. Díky ní se zbaví nenáviděného problému

Mnoho z nás si s lupy ve vlasech neví rady. Můžete pochopitelně investovat do drahého šamponu nebo kondicionéru z obchodu a doufat, že bude fungovat. Bohužel většinou jsme jen naštvaní, že jsme utratili spoustu peněz za další produkt, který nefunguje. Mnohem lepší, levnější a kvalitnější variantou je domácí léčba. Účinky vás zaručeně překvapí!

Co dělat pro mastné vlasy plné lupů?

Potřebovat budete jen pár základních ingrediencí, které najdete ve své kuchyni. Nalijte sklenici jablečného octa do malé lahvičky s rozprašovačem. Poté přidejte půl sklenice převařené vlažné vody. Tekutiny důkladně promíchejte. Připravenou směs můžete ihned nastříkat na vlasy. Přebytek vetřete do pokožky hlavy krouživými, jemnými pohyby. Nemusíte se přitom obávat žádného silného zápachu, protože tento domácí prostředek na vlasy nemá vůbec žádnou vůni.

Doporučený článek:  Pár kroků denně a budete nejenom v lepší fyzické kondici, ale brzy získáte také svou vysněnou váhu
Zdroj obrázku: Freepik

Jak prostředek používat?

Tuto jednoduchou směs byste měli používat každý den po dobu dvou až tří týdnů, a to jednou denně. Toto ošetření mění pH vlasové pokožky a způsobuje, že se kvasinky, které primárně způsobují lupy a urychlují mastnou pokožku hlavy, přestanou nadměrně množit. Nejedná se proto o žádný rychlý zázrak, který vám slibují v reklamách. Jde o přirozené reakce na určité suroviny, které se budou odehrávat na vaší hlavě.

Vsaďte na přírodu

Existují samozřejmě obchody, kde můžete najít přírodní produkty, které vám mohou s mastnými vlasy a lupy efektivně pomoci. I tyto prostředky využívají bylinky a jednoduché ingredience, které vám s vaším problémem pomohou. Můžete vsadit na tyto přírodní kosmetické produkty, anebo si je jednoduše vyrobte doma. Pokud chcete někomu udělat radost přírodním dárkem, který ho potěší a zlepší mu zdraví, podívejte se na přírodní kosmetiku. Chemické prostředky nikdy nepřinesou požadovaný výsledek, a přitom budou stát mnohem více peněz.

Zdroj: https://www.medicalnewstoday.com/articles/apple-cider-vinegar-for-dandruff#does-it-work