Móda

Nejnovější trend v kosmetice prosazují slavné ženy i modelky. Umělé pihy lze vytvořit během chvíle

Umělé pihy jsou módním hitem posledních let. Objevují se na spoustě modelkách, které předvádí prádlo nebo oblečení na přehlídkových molech. Tento trend v líčení převzaly hlavně modelky a známé osobnosti, které své líčení ukazují na sociálních sítích a inspirují tak ke změně i obyčejné smrtelnice.

Pihy vypadají na tváři skvěle a omlazují

Pihy jsou spojené především s létem, sluncem a také opálením, ale jsou módní během celého roku. Pihy se netvoří jen přirozenou cestou, můžete si je také uměle vytvořit. Umělé pihy jsou hitem u předních módních návrhářů, kteří jimi zdobí své modelky. Tento trend si zamilovaly například Chantel Jeffriesová, Meghan Markleová nebo Kylie Jennerová.

Doporučený článek:  Padesátileté ženy si musí dát na účesu obzvlášť záležet. Ne každý střih je pro ně tím pravým

Možná si říkáte, že je velmi těžké vytvořit pihy na obličeji tak, aby vypadaly přirozeně. Fotografie, které jsou pořízené na přehlídkových molech, ale mluví o opaku. Pihy mohou být po obličeji rozeseté nepravidelně, ale všechno záleží jen na vašem typu pleti. Ženy, které si umělé pihy malují, používají nejčastěji práškovou henu, kterou si pihy namalují. Funguje to na jednoduchém principu – do prášku přidáte aktivátor a velmi tenkých štětcem uděláte malé či velké pihy. Po 20 minutách máte úplně jiný obličej, který vám vydrží i dva dny.

Doporučený článek:  Krásné a husté obočí můžeme získat díky citronu nebo cibuli
Zdroj obrázku: Freepik

Make-up si musíte upravit, aby pihy vydržely delší dobu

Pihy poznáte od mateřských znamének hlavně podle pigmentace. Jestli chcete dosáhnout velmi přirozeného efektu, po nakreslení pih zkuste stisknout prsty a přebytečnou kosmetiku z obličeje odstranit. Nakonec použijte pudr, který pihy zafixuje, a ty vydrží o něco déle. Navíc pihy nezmění barvu kvůli vnějším vlivům. Tento přirozený make-up si můžete užívat každý den, dokud vás neomrzí.

Navíc si můžete snadno vyzkoušet, jestli vám pihy vůbec budou slušet. Ženy nebo muži, kteří je mají už malička, si mohou vůči nim vytvořit nesympatie a mnoho z nich si je zakrývá právě make-‍upem.

Zdroj: https://www.ipsy.com/blog/how-to-make-fake-freckles