Móda, Životní styl

Dokonalá manikúra může být hravá a originální. Tečky jsou naprostým hitem

Většina žen má ráda upravené nehty, a proto pravidelně navštěvují manikúrní salony. Stále častěji si v trendech můžete povšimnout nestandardních nebo abstraktních vzorů. V módě však zůstává i klasické zdobení jako proužky nebo tečky. Nabízíme inspiraci, která vám umožní mít trendy a originální nehty, které vás budou bavit.

Tečky jako nesmrtelná klasika

Tečky na nehtech nemusí znamenat nudu. Ty z vás, které mají rády především klasickou manikúru, si mohou vybrat bílé tečky na zvoleném podkladu. Volbou světlého odstínu docílíme jemného efektu, u černé pak bude kontrast větší. Můžete také barvy změnit a vybrat tmavé tečky na světlejším pozadí.

Jedna tečka stačí

Na své si přijdou i příznivci minimalismu v manikúře. Místo toho, abyste se rozhodli pro více teček, můžete si vybrat jen jednu, menší nebo větší, na všechny nehty. To vytvoří velmi jemný a nenápadný efekt, ale stále můžete experimentovat s barvami, které vám umožní mít pokaždé jiné nehty, a přesto působit trendy a mladistvě bez zbytečných experimentů.

Zdroj obrázku: Freepik

Originální tečkování

Vzory na nehtech nemusí být vůbec pravidelné. Můžete si například vybrat tečky po stranách nehtů, pouze uprostřed, dole nebo jako proužek na špičce stejně jako u francouzské manikúry. Tečky mohou být i vícebarevné, aby to celé bylo ještě originálnější. Vaše nehty mohou zářit různými barvami a doslova každý může mít nehty naprosto jedinečné.

Pamatujte na péči

Mít krásně nalakované nehty je jedna věc, ale je nutné pamatovat také na to, že nehty potřebují vaši péči, aby byly také zdravé a silné. Čas od času byste jim měla dopřát pauzu od lakování a poskytnout jim dostatečný odpočinek a výživu. Poraďte se ve svém salonu o různých možnostech, jak nehty vyživit a dostat je do kondice. Pomohou například různé olejové laky, které se do nehtu postupně vsakují a dopřávají mu dostatečnou povrchovou i hloubkovou regeneraci.

Zdroj: https://www.savoirflair.com/beauty/544928/dotted-nail-art-trend