Krása

Mladistvá pleť bez vrásek nemusí být pouhý sen. Obličejovou masáž si zamilujete

Chcete si ubrat několik let, ale nevíte, jak na to? Pomoci mohou masáže obličeje, které jsou velmi oblíbenou metodou. Je to levný způsob, jak si ubrat několik let, díky masáži bude pleť vypjatější a nabízí ji každý kvalitní kosmetický salon. Masáž pokožky si ale můžete udělat i v klidu domova.

Pravidelnou masáží si můžete ubrat i několik let

Jestli chcete vypadat pořád mladě a zdravě, bude nutné masírovat obličej pravidelně, nejlépe každý den. Při pravidelné péči se opravdu stane, že bude pleť hydratovaná, zdravá a vypadat mladší. Není to nic těžkého, stačí si jen nacvičit správnou masáž a můžete se do toho pustit. Nezapomeňte, že budete potřebovat také kvalitní krém. Koupit si můžete prostředky, které vám při masáži pomohou.

Existují například válce, které jsou vyrobené z nefritu nebo křemene. Můžete je nechat v lednici a ve studeném stavu si s nimi masírovat obličej. Snížíte tak otoky a také zmizí tmavé kruhy pod očima. Mají zpevňující účinek a už za několik dní budete vidět, jak fungují. Stačí je jen trochu přitlačit na pokožku a masáž začínat od krku.

Zdroj obrázku: Freepik

Vybírejte kvalitní oleje a krémy

Využít můžete také dlaždice Bua Sha, které se přikládají k obličeji. Stimulují tak krevní oběh, a tím zlepšují prokrvení pokožky. Hladkou částí se masíruje krk, oční okolí a čelo. Deskou ale můžete masírovat také ruce nebo nohy, které máte oteklé. Nezbytné je používat kvalitní krémy a oleje. Ty jsou při masážích velmi důležité.

Oleje jsou vhodné pro masáže, protože díky nim budou vaše ruce lépe klouzat po pokožce. Vrásky budou méně viditelné, pleť bude zářivá a budete vypadat mladší. Vyberte si takový olej, který vaší pokožce prospěje – na výběr jich je opravdu hodně. Arganový olej omlazuje, na zralou pleť jsou zase vhodnější oleje z růžového dřeva. Moringový olej se hodí na suchou pokožku, kterou zklidní a hydratuje.

Zdroj: https://www.byrdie.com/facial-massage-techniques