Krása, Móda

Krásné obočí dodá každé ženě kouzlo. Díky domácím metodám bude přirozeně husté

Husté a tmavé obočí je snem mnoha žen. Některé ženy obdařila příroda a nemusí vzhled svého obočí vůbec řešit. Pro jiné jde o zdroj negativních pocitů a strachu z každého pohledu do zrcadla. Existují přitom způsoby našich babiček, které pomohou obočí zhoustnout. Účinky jsou viditelné téměř okamžitě a nejedná se o nic složitého. Potřebovat budete vždy jen jedinou surovinu. Jedna metoda je vhodná pro lidi s tmavými vlasy, druhá pro světlé nebo blond vlasy.

Domácí prostředky na obočí

Domácí péče o pleť a tělo je důležitou součástí toho, jak vypadáme. Domácí triky jsou velmi oblíbené, protože jsou obvykle jednoduché a levné. Stav pokožky, vlasů i nehtů můžete snadno zlepšit a nemusíte investovat celou výplatu. Na zhuštění obočí existují i domácí triky. Nemusíte chodit k odborníkům a platit obrovské částky za ošetření nebo zázračné produkty od kosmetických společností. Podívejte se, jak můžete dosáhnout hustého, zdravého a nádherného obočí.

Zdroj obrázku: Freepik

Domácí prostředky jsou vždy nejlepší

Jednou z nejlepších metod, kterou můžete vyzkoušet pro husté obočí, je použití cibulové šťávy. Jde o velmi efektivní metodu, která vás nebude stát prakticky žádné peníze. Cibule má velmi pozitivní vliv na vlasové folikuly a urychluje růst vlasů. Jestli chcete tuto metodu vyzkoušet, naneste cibulovou šťávu na vlasy a jemně vmasírujte do obočí. Masírujte asi 5 minut, aby se tekutina skutečně vstřebala.

Potom nechte šťávu zaschnout a následně ji můžete opláchnout vlažnou vodou. Na obočí můžete cibuli nechat i přes noc. Podle mnoha žen se jedná o nejúčinnější způsob a výsledky uvidíte již po dvou týdnech aplikace. Jestli nechcete používat cibuli, můžete vyzkoušet také citron, který působí úplně stejně. Citronovou šťávu naneste na obočí, nechte asi 20 minut působit a poté opláchněte vodou. Bohužel citron může obočí zesvětlit, a proto by tuto metodu měli používat jen lidé s přirozeně světlými vlasy. V každém případě jsou tyto metody velmi účinné a levné.

Zdroj: https://food.ndtv.com/beauty/10-ways-to-grow-thick-eyebrows-naturally-1477170