Móda

Jaké jsou trendy v oblečení pro letošní rok?

Trendy na letošní rok se znovu vracejí do dob, kdy byly oblíbené zvláštní modely, například trika, která odhalují holé břicho. Mnoho celebrit se tímto stylem inspirovalo a na veřejnosti se ukazuje v krátkých crop tričkách, které spíše odhalují, než aby tělo zahalily.

Velmi záleží na postavě, ale krátká trika sluší štíhlým ženám

Sandra Bullock, Nicole Kidman i další herecké hvězdy se díky své štíhlé postavě mohou vystavovat na červeném koberci právě v těchto modelech. Celebrity většinou mají své vlastní stylisty, kteří jim pomáhají, co si zrovna mají na danou akci obléknout. Většinou se trefí a hvězdy vypadají skvěle, ale i takový odborník někdy šlápne vedle.

Doporučený článek:  Krátké vlasy ve formě pixie střihu jsou módní a praktické

Elegantní top a kalhoty nebo sukně jsou klasika, která nikdy nezestárne. Navíc se vrátí takové hity, které byly moderní před třicety lety, ale například přiléhavý top s džínami nebo koženými kalhoty sluší každé moderní ženě. Musíte outfit také sladit s doplňky, a pokud to nebudete přehánět, vznikne model, který budou kopírovat i ostatní. Ženy, které mají dokonalou postavu, si mohou vzít na sebe cokoliv. Asymetrické šaty odhalí nejen břicho, ale také svůdně krásné nohy.

Jestli se stydíte, zvolte střídmější modely

Ženy, které se nechtějí tolik odhalovat, ale i tak vypadat skvěle, mohou zvolit látkové dlouhé kalhoty nebo sukně, u kterých si samy mohou zvolit délku. Dají se kombinovat například se sakem nebo vestou, pod které oblečou právě krátký top. Velmi záleží na tom, na kterou akci se chcete jít podívat.

Doporučený článek:  Krátké střihy se hodí pro ženy všech věkových kategorií. Vybrat správný ale může být oříšek

Jinak budete oblečená na divadelní představení, jiný outfit budete potřebovat na firemní večírek firmy. Ať tak nebo tak, je dobré sledovat trendy v oblékání, abyste mohla okouzlit ostatní nejen tím, že jste chytrá, ale také tím, že máte styl a sledujete, co se děje ve společenském světě. Rozhodně ale nic nepokazíte klasikou, jako ho bílá halenka, světlé džíny a lodičky na vysokém podpatku. Tento outfit je sexy a nezáleží na tom, který je rok.

Doporučený článek:  Pivo pomůže obnovit tmavou barvu oblečení