Móda

K džínům i šatům. Dámská kšiltovka je stylová za každé příležitosti

Nosíte rádi kšiltovky? Je to velmi módní streetwear prvek nejen na jaro a léto, i když v těchto měsících po ní saháme nejčastěji. S čím nosit dámskou kšiltovku? Streetwear móda se zaměřuje na naprostou volnost a pohodlí, ale také na originalitu a slušivost. Můžete kombinovat různé styly a rozhodnout se pro takové kousky oblečení, které vyjádří vaši individualitu.

Vezměte ji k džínám a teniskám

Neodmyslitelnými prvky streetwear módy jsou volné mikiny, džínové kalhoty a sukně (často s oděrkami), volné svetry, oversized trička, tenisky a samozřejmě kšiltovky. Dámská kšiltovka je módní a pohodlná pokrývka hlavy pro ženy, které mají rády streetwear styl. Nejběžnější kombinací je obléct kšiltovku spolu s modrými džínami a volným tričkem. V roce 2022 jsou módní zejména džíny s nízkým pasem.

Pokud preferujete kalhoty s vysokým pasem, chybu rovněž neuděláte, takové džíny jsou stále trendy. Mohou mít úzké i široké nohavice, žádoucí jsou dírky nebo efektní odřeniny. Co se týče kšiltovky, vezměte si buď klasickou černou, nebo zářivě oranžovou. Sluší se dodat, že v roce 2022 jsou v módě jak kšiltovky ve tvaru písmene C, tak i hranatější modely s rovným kšiltem.

Zdroj obrázku: Freepik

Klidně oblečte i šaty

Ptáte se, zda je možné nosit kšiltovku k šatům? Odpověď je jednoznačné ano. Pletené šaty doplněné volnou mikinou s kapucí a bílými teniskami zaručí, že se budete cítit maximálně pohodlně a zároveň vypadat módně a stylově. Ve výjimečně teplých dnech nechte mikinu klidně doma. Skvělý nápad je také zkombinovat kšiltovku s oversized bundou, například zapůjčenou od vašeho partnera. Vyhrňte si rukávy a můžete vyrazit do města.

Pokud chcete zažít úplnou svobodu pohybu, vsaďte na sportovní styl. Ke kšiltovce si oblékněte pohodlné tepláky, oblíbené tenisky a crop top. Nezapomeňte také na doplňky, jako jsou náramky nebo prsteny. Pamatujte, že barvy a látky hrají významnou roli. Zaměřte se na módní velké potisky a kvalitní materiály, aby oblečení dobře sedělo na těle.

Zdroj: https://www.stick-manufaktur.de/en/the-styleguide-the-right-way-to-wear-caps/