Zajímavosti

Jak dosáhnout bohatství podle feng šuej: finanční energii je třeba si hýčkat

Různé pověry a předsudky o bohatství jsou běžnou součástí skoro každé lidové slovesnosti. Někteří věří, že bohatství bude jen výsledkem tvrdé práce, úspor a motivace, jiní věří, že finanční energie jim může pomoci přitáhnou si peníze i bez práce. Co dokáže vyhnat peníze z vaší peněženky? Je lepší se těchto věcí rychle zbavit!

Zajistěte si silnou finanční energii

Mnoho lidí věří v existenci finanční energie, která pomáhá přitahovat do života peníze. I v této oblasti panují pověry. Jedna z nejoblíbenějších říká, že bychom neměli na zem pokládat tašku nebo batoh, protože nám tak dojdou finance. Vy sami samozřejmě můžete a nemusíte věřit na pověry. Nemá však cenu zbytečně pokoušet štěstí.

Zdroj obrázku: Freepik

Tyto věci si raději nenechávejte v peněžence

Finanční energie se řídí zásadami feng šuej. Naše peněženka by podle nich neměla být nikdy poškozená, špinavá nebo ošuntělá. Děravá peněženka vždy znamená, že vám hrozí nepříjemná díra v rozpočtu. V peněžence by také měly zůstat pouze bankovky, mince a aktivní karty, které denně používáme. Účtenky nebo účty tam nepatří, protože je to jeden z faktorů blokujících příliv hotovosti.

Měli bychom se také zbavit fotek příbuzných či přátel, kteří nám příliš nepřejí nebo nám dluží nějaké peníze. V takové situaci můžete místo peněz nechtěně přitáhnout dluhy. Platí totiž, že pokud se bankovky cítí pohodlně a příjemně, přitáhnou k sobě další. Proto se vyplatí vybírat velké peněženky, ve kterých nebudete muset ohýbat peníze napůl a budou zde mít dost prostoru.

Na barvě záleží

Feng šuej také tvrdí, že není lhostejné, jakou barvu má vaše peněženka. Ženy by měly volit červenou a zelenou. Nejlepší barva pro muže je černá nebo tmavě modrá. Pokud chceme v peněžence uchovat kromě peněz i něco jiného, ​​vyplatí se vložit si do ní čtyřlístek nebo fotky lidí, kterým přejeme štěstí v každé oblasti života.

Zdroj: https://dividendsdiversify.com/feng-shui-wealth-money-luck/