Móda, Rady a tipy

Dopnout oblíbené kalhoty pomůže jednoduchý trik. Za dvě minuty můžete odcházet v oblíbeném outfitu

Když vytáhnete z šatníku své oblíbené kalhoty, které sice natáhnete, ale nedokážete je dopnout, nastává velký problém. Na hubnutí už v tu chvíli není čas, jelikož neexistuje dieta, která by vás za pár minut zbavila několika centimetrů. Stejně tak není čas začít přemýšlet nad novým oblečením a začít kombinovat nové varianty. Co tedy udělat? Zůstat doma a raději nikam nechodit, nebo naopak zkusit osvědčený trik žen, které už v minulosti problém se svým outfitem měly? Samozřejmě to druhé.

Doporučený článek:  Čerstvé bylinky dodají pokrmům delikátní chuť. Vypěstovat je lze i na malém balkoně

Problém s knoflíkem

Pokud jste nějaké to kilo přibrala, poznáte to nejlépe podle toho, že vám vaše oblíbené oblečení není až tak pohodlné, jako tomu bylo dříve. Pokud se do něho doslova nenacpete, nedá se v tu chvíli dělat nic jiného než zvolit jiné. A začít redukovat váhu, abyste si oblíbený kousek mohla znovu vzít.

Když ale kalhoty nebo jiný kousek oblečete vcelku bez problémů, dobře vám sedí a problém je jenom v oblasti pasu – nedopnete knoflík – není třeba zoufat. Není důvod hledat nové oblečení, protože si s touto komplikací během několika minut poradíte.

Doporučený článek:  Mnohé ženy po nich touží, přitom jsou i prokletím. Velká prsa potřebují speciální péči
Zdroj obrázku: Freepik

Vezměte nůžky

Jako první si vezměte do ruky nůžky. Co s nimi? Rozhodně nenastřihávejte své kalhoty, což sice problém vyřeší, ale možná jen na pár minut. Stejně tak nepřemýšlejte nad tím, že byste vystřihli v kalhotách drobný trojúhelník a našili do nich klínek. Sice to funguje, ale nevypadá to dobře. A hlavně, na to nemáte čas. Nůžky použijte k tomu, abyste ze svých oblíbených kalhot jednoduše odstřihli knoflík.

Jehla a nit

Nyní vezměte k ruce šitíčko. Stačí vám jenom jehla a nit. Obojí potřebujete k tomu, abyste si knoflík znovu přišili. Samozřejmě ne na původní místo, ale kousek vedle, což vám zaručí, že své kalhoty bez problémů dopnete a nikdo na první pohled nic nepozná. Jen buďte důslední, ledabyle přišitý knoflík by se mohl utrhnout a takový trapas jistě riskovat nechcete.

Zdroj: https://www.instyle.com/how-tos/how-to-stretch-out-jeans