Móda

Husté a dlouhé řasy dodají ženě oslnivý pohled. Přírodní prostředky je posílí už za několik dní

Která žena by nechtěla oslnivý pohled, který dotváří husté a dlouhé řasy? Ovšem ne všem příroda nadělí to, co je požadováno. Dámy, které mají řasy řidší a slabší, mohou vyzkoušet několik zajímavých tipů na jejich posílení!

Přírodní zázrak jménem zelený čaj

Je obecné známé, že zelený čaj je úžasným zdrojem antioxidantů. Proto se hodí k celkové očistě organismu i hubnutí. Ovšem pomůže i s posílením slabých řas! Připravte si klasický výluh z jedné lžičky sušeného zeleného čaje a sklenice vroucí vody. Po deseti minutách roztok přeceďte a nechte zcela zchladnout. Následně čaj nanášejte pomocí tamponu či kartáčku na řasy, a to ráno i večer po dobu jednoho týdne. Po sedmi dnech byste měli zaznamenat efekt.

Doporučený článek:  Nechte se unést modrou. Jarní trendy v manikúře jsou hravé a nebojí se kombinací

Jaké další metody pomohou se zhuštěním řídkých řas?

Kromě zeleného čaje existují i jiné skvělé metody, které pomohou ke zhuštění řas. Vyzkoušejte některou z nich:

  • Kokosové mléko: není nijak finančně nákladné, a přesto účinné. Po důkladném protřepání jej nanášejte pomocí odličovacího tamponu na řasy jednou denně po dobu alespoň deseti dnů. Po deseti minutách opláchněte vodou.
  • Olivový olej: má doma snad každá hospodyňka. Vtírat jej můžete do řas každý večer po odlíčení make-upu a řasenky.
Doporučený článek:  Dámy s kulatým obličejem ocení účes, který je zeštíhlí a omladí. Nejvyšší čas pro změnu
Zdroj obrázku: Pixabay

Růst řas podpořte i vnitřně. Konzumujte tedy vhodné potraviny

Podpořit růst svých řas můžete například i tím, že zařadíte do svého jídelníčku vhodné potraviny. Ideální budou vaječné žloutky, játra anebo lesní houby a žampiony. Dokoupit ovšem lze i speciální doplňky stravy obsahující vitamín B a H. Těch je v lékárně k dispozici nepřeberné množství, stačí si jen vybrat.

Nezapomínejte na důkladné odličování

Pakliže se líčíte a používáte tím pádem i řasenku, nezapomínejte na její pravidelné a důkladné odstraňování šetrnými odličovadly. Tyto kosmetické produkty totiž řasy velmi zatěžují.

Zdroj: https://www.bhg.com/beauty-fashion/makeup/grow-eyelashes/