Móda

Džíny sluší každému. Dobře sladěné s ostatními kousky budou ideální pro všechny příležitosti

Džíny patří mezi oděvy, které najdeme v každém šatníku, ať se jedná o muže, nebo ženu. Právě ženy ale řeší tento kousek oblečení, protože ho často musí sladit se zbytkem outfitu. Jaké džíny ale patří mezi nejoblíbenější? Je to oblečení, které je univerzální a hlavně praktické. Dodá šmrnc každému stylu oblékání, ale musíte vhodně kombinovat a také zvolit správný střih.

K čemu se dají džíny nosit a jak je správně vybrat?

Dnes je na trhu spousta modelů džínů. Můžete si vybrat i z materiálu, proto můžete džíny kombinovat s různými styly. Klasika je vždy tmavě modré barvy, ale najdete i černé, světle modré, dnes i různě barevné džíny. Můžete si vybrat mezi širokými, úzkými, liší se také tím, do jaké výšky dosahuje pas. Při výběru koukejte hlavně na to, jaký máte typ postavy. Některé džíny vám udělají štíhlejší nohy, pokud ale vyberete špatně, mohou několik kilogramů naopak přidat.

Doporučený článek:  Žvýkačka na oblečení nemusí znamenat katastrofu. Díky jednoduchým trikům po ní nezůstane ani památky

Džíny můžete nosit s teniskami, lodičkami nebo mokasínami. Hodí se jak k tričku, tak i rolákům nebo svetru. V tomto případě se fantazii meze nekladnou, hlavní bude cítit se v oblečení dobře. Lidé, kteří mají postavu hrušky, mohou nosit zvonové džíny. Dávejte pozor také na barvu. Vybírejte jen kalhoty, které nejsou plné různých ozdob, mohly by přidávat kilogramy.

Zdroj obrázku: Freepik

I muži si dnes mohou vybírat

Nejen ženy, ale také muži mají džíny jak oblíbený kousek oblečení. Většina mužů si vystačí s jedním kouskem několik let, protože nemají v oblibě chodit po obchodech a zkoušet si nové oblečení. Chlapecké džíny ocení ženy, které mají mužskou postavu. Postavu opticky prodlouží například zvonové džíny, ke kterým si vezmete vysoké podpatky.

Doporučený článek:  Krásné a husté řasy dodají každé ženě oslnivý pohled. Posílit řasy pomůžou tři jednoduché metody

V letošní sezoně je moderní mladistvý vzhled džín a také jiné barvy než je námořnická modř. Klasika ale nikdy z módy nevyjde, takže jestli máte doma ve skříni starší model džín, nebojte se je oživit vkusným kouskem oblečení, čímž jim dodáte nový vzhled a můžete je znovu nosit.

Zdroj: https://sveltemag.com/how-to-wear-jeans/