Krása

Díky nápoji za pár korun budou vlasy zářit krásou a přestanou vypadávat

Přírodní ingredience jsou dnes velmi oblíbené, a to nejen v přírodní kosmetice, ale můžete si z nich udělat také šampony nebo oplachy na vlasy. Chemické produkty nejsou vždy vhodné, protože vlasy mohou oslabit. Proto se lidé vracejí k přírodním metodám, které jsou šetrnější a fungují také zevnitř. Vyzkoušejte pití kvasnic, které možná nebude chutné, ale časem uvidíte rozdíl na svých vlasech.

Droždí si poradí s mastnotou i řídnutím vlasů

Kvasnice jsou velmi důležitých zdrojem různých cenných látek, které vlasy potřebují. Pokud chcete mít vlasy zdravé, krásné a hebké, použijte droždí, a to nejen přímo na vlasy, ale můžete je hlavně pít. Díky tomu, že se dostanou do těla, mohou mnohem účinněji pracovat. Pití droždí jim pomůže, aby byly zdravější, také umí snížit riziko vzniku lupů a mastné pokožky hlavy.

Doporučený článek:  Doma vyrobená rtěnka chutná po ovoci a obsahuje pouze přírodní suroviny

Kvasnice jsou plné vitaminu B, který pomáhá vlasům růst. Chrání je před negativními vlivy, jako je sluneční záření nebo slaná mořská voda. Pokud začnete pít droždí, brzy pochopíte, proč byly vlasy slabé a nepoddajné. Díky droždí se změní jejich struktura, každý vlas bude pevnější a budou skvěle vypadat. Už nebudete potřebovat chemické přípravky, které vlasům ve velké míře škodí.

Zdroj obrázku: Freepik

Co dělat, aby vám vlasy nepadaly?

Pokud vás trápí vypadávání vlasů, je načase zjistit, co je příčinou. Může to být stres, který máte dlouhodobě, nebo také špatný životní styl. Pití kvasnic také pomůže. Biotin a zinek mohou redukovat mastné vlasy, sníží se riziko vzniku lupů a vlasy přestanou vypadávat. Pokud máte rádi droždí, měli byste ho každý den zařadit do svého jídelníčku.

Doporučený článek:  Ořechy jsou nesmírně zdravé, některé ale dokážou s tělem pořádně zamávat

Budou stačit obyčejné kvasnice z obchodu. Horní hranice, kterou byste měli denně sníst, je 50 g denně. Vypadá to sice jako velké množství, ale na pití budete potřebovat pouze 1/4 ze standardní kostky. Nikdy nepijte syrové kvasnice, protože byste mohli mít problémy se žaludkem. První ochutnání nebude nic moc, ale časem si na chuť droždí zvyknete. Nápoj si můžete připravit i s mlékem.

Zdroj: https://hownaturally.com/drinking-yeast-for-hair-growth-is-it-worth-itmy-effects/