Domov, Rady a tipy

Díky banálnímu triku se mouchy k domu už ani nepřiblíží. Jednoduchost této metody je geniální

Příjemný čas strávený na zahradě nebo terase může zkazit poletování otravných much. Především na jaře a v létě se motají kolem pití a jídla, které kontaminují škodlivými patogeny, a nedají nikdy pokoj. Jak se těchto nezvaných hostů zbavit? Nálety much trvají obvykle od rána do večera.

Ani v domácnosti nebudou mít mouchy šanci

Nejen venku na terase, mouchy se snadno dostanou i do bytu nebo domu. Pokud nemáte zajištěná okna například sítěmi proti hmyzu, bude velký problém se jich zbavit. Většinou se shlukují u stropních svítidel. Tam můžete pověsit například mucholapky, které jsou ale nevzhledné, a je možné, že se do nich přilepíte sami. Proto je lepší si pomoci domácími metodami. Větrat už budete bez obav.

Jak jednoduše mouchy z pokojů vyhnat? Je to opravdu snadné. Bude vám k tomu stačit jen pár věcí, které najdete doma. Na internetu totiž najdete spoustu triků, kterými se much zbavíte. Některé jsou skutečně účinné, jiné možná zkusíte, ale zjistíte, že to není ono. Možná budete mít doma much o to více. Sáček plný mincí ale bude fungovat stoprocentně.

Zdroj obrázku: Freepik

Stačí vám trocha peněz, voda a plastový pytlík

A jaké tajemství tkví v tomto nápadu? Je to velmi snadné. Mouchy si budou myslet, že se jedná o vosí hnízdo. Přitom stačí jen voda, pytlík a také dostatek stříbrných mincí. Mouchy se budou držet dál, navíc jim bude vadit také voda a barvy, které budou vznikat díky odrazu světla mincí ve vodě. Lidé napříč internetem jsou touto metodou nadšení.

Mnoho z nich se přiznalo, že metodu vyzkoušeli, a potvrdili, že skutečně funguje. Možná i vy budete mile překvapení, že si konečně užijete čas bez tohoto otravného hmyzu! Vysadit si můžete na okenní parapety také různé druhy rostlin, které mouchám nebudou vonět. Velmi aromatická je levandule nebo máta. A možná přijdete i vy sami na to, co bude proti mouchám fungovat.

Zdroj: https://www.dailymail.co.uk/femail/article-6694043/Why-putting-coins-inside-zip-lock-bag-filled-water-ultimate-hack.html