Krása, Móda

Čokoládová manikúra – jak na ni?

Máte rádi čokoládu? V tom případě vás potěší krásná hnědá manikúra. Hnědá barva je velmi oblíbená v líčení, hnědé rtěnky nebo oční stíny, ale mnoho parády udělá i v manikúře. Může vypadat zajímavě, ať už v decentní podobě, nebo v bronzových, výraznějších odstínech.

Přirozené čokoládové nehty

Bronzová. Přirozená, klasická barva, která bude vypadat na nehtech decentně. Čokoládové odstíny nehtů obzvlášť ladí se snědou, opálenou pletí, je to tedy ideální manikúra na dovolenou k moři. Není problém pro dlouhé ani krátké nehty a ani nezáleží na tom, zda preferujete oválný nebo čtvercový tvar nehtu. Dobře bude vypadat v obou případech.

Doporučený článek:  Dejte šedinám sbohem. Přírodní produkty vlasy oživí a vrátí jim krásnou barvu

Vyzkoušejte různé odstíny

Líbí se vám více odstínů hnědé a nemůžete vybrat ty pravé? Můžete zkusit experimentovat a nakombinovat více odstínů. Na nehtech skvěle vypadá, pokud je každý v jiné barvě. Odstíny můžete mezi sebou kombinovat a nanést na nehty celou škálu – od nejtmavší po nejsvětlejší barvu. Nebo můžete zkombinovat a prostřídat pouze dvě barvy. Je ale možné hnědou ozvláštnit také lesklým průhledným lakem.

Zdroj obrázku: Freepik

Vytvořte zajímavé vzory

Pokud jste odvážnější typ, může být pro vás zajímavou variantou vytvořit si na nehtech čokoládové vzory. Máte rádi bonboniéry nebo čokoládu? Vaše nehty mohou vypadat opravdu k nakousnutí, když na nich vytvoříte vzor bonbónu s čokoládovou polevou. Čokoládové srdce může vypadat také zajímavě! Záleží jen na vás, navíc můžete každý nehet nazdobit jinak. Tento typ zdobení může působit velmi extravagantně, rozhodně není pro každého. Pokud nejste na výrazné zdobení, zvolte radši jemný čokoládový lak, nebo jemnější vzory.

Doporučený článek:  Obyčejný prášek z kuchyně zajistí dokonalý účes a sametově hebké vlasy

Další typy zdobení

Čokoládový podklad se skvěle hodí i pro další typy zdobení. Za zkoušku nic nedáte, rozhodně na něj lze nanést nálepku nebo razítko, případně zkombinovat s dalšími barvami – typicky bílou, černou, nebo výraznější zlatou či stříbrnou barvou.

Zdroj: https://www.elle.com.au/beauty/chocolate-nail-colour-25319