Móda

Bez kozaček se letos neobejdete. Aktuální trendy nabízí dokonalý doplněk ke každému stylu

Vysoké boty se znovu vrací do módy. V aktuální zimní sezoně je můžete vidět na nohou nejen modelek, ale také obyčejných lidí. Opticky mohou prodloužit nohy a také zeštíhlují, pokud je k tomu zkombinujete s delším kabátem, efekt je zaručen. Jak ale nosit kozačky, abyste přes zimu vypadala stylově?

Dnešní doba nabízí různé druhy kozaček

Kozačky najdete v semišové kůži, ekologické nebo také v celokoženém provedení. Neliší se od sebe pouze materiálem, ale také tvarem špičky nebo výškou podpatku. Barva a šířka boty jsou v tomto případě velmi důležité, protože kozačky jsou obuví, která je hlavně stylová. Někdy v nich musíte vydržet i několik hodin, proto by měly být co nejpohodlnější.

Mezi oblíbené obutí v této sezoně patří jednoznačně kozačky, které jsou se širokým nařaseným svrškem, který vystupuje z lýtka a zeštíhluje nohy. Tyto boty se hodí k většině svršků a vypadají skvěle jak s kabátem, tak se sportovní bundou. Módní jsou také klasické kozačky nebo vysoké kovbojské boty. Vysoké kozačky můžete ladit také s dlouhými šaty.

Zdroj obrázku: Freepik

Vysoké kozačky a dlouhé šaty jdou dohromady

Dlouhé šaty spojené s kozačkami si mnozí neumí moc představit, ale tento model bude dobře vypadat nejen na denní nošení, ale hodit se bude také na formální schůzky nebo večírky. Tato kombinace bude elegantní a ženská. Jestli ale chcete vypadat hlavně moderně, vezměte si vypasované plesové šaty, které zeštíhlí postavu, a s kozačkami budete vypadat nádherně a oslníte ostatní.

Vysoké kozačky se nosí také s kalhotami, i když v našich končinách to ještě není tolik rozšířené. Většina žen raději ke kozačkám volí sukně nebo šaty. S kalhotami se ale jedná o set, který vás zahřeje a navíc bude vypadat stylově. Pokud vysoké kozačky kombinujete s kalhotami nebo legínami ve stejné barvě, rozhodně neuděláte chybu. Jestli jste ale žena nižšího vzrůstu, nenoste ke tmavým kalhotám světlé boty.

Zdroj: https://stylishlyme.com/style/20-stylish-ways-to-wear-boots/