Aktuality, Móda

Vyberte si pro sváteční dny a oslavy vhodný a stylový outfit

Sváteční sezóna přináší řadu různých příležitostí a událostí, které vyžadují specifický styl oblečení. Může jít o vánoční večeři s rodinou, společenský večírek s přáteli, firemní oslavu nebo třeba novoroční večírek. Kombinování svátečního oblečení pro různé příležitosti může být výzvou, ale s trochou kreativity a plánování můžete vytvořit stylové outfity, které budou k dané události perfektně sedět. Zde je několik tipů, jak to udělat:

1. Vánoční večeře s rodinou:

Pro tuto příležitost můžete zvolit elegantní, ale pohodlný outfit. Dámskými volbami mohou být krajkové šaty, které jsou vhodné pro domácí prostředí, nebo kombinace sáčka a kalhot s vyšším pasem. Pro pány jsou tmavý oblek a kravata vždy klasikou. Doplněte outfit elegantními botami a stříbrnými nebo zlatými doplňky.

Doporučený článek:  Čechomor, Olympic, Tři sestry…

2. Společenský večírek s přáteli:

Společenský večírek nabízí více prostoru pro kreativitu a experimentování s módou. Pro dámy mohou být volbou šaty s nápadnými detaily, třeba s flitry nebo výrazným dekoltem. Pro pány se nabízí možnost nosit moderní oblek v nekonvenční barvě nebo vzoru. Doplňte outfit stylovými doplňky a elegantní obuví.

3. Firemní oslava:

Firemní oslavy vyžadují formálnější styl oblečení, ale můžete stále vyjádřit svou osobnost a eleganci. Dámy mohou zvolit střídmé a elegantní šaty midi délky nebo kalhotový kostým s moderním střihem. Pro pány je vhodný tmavý oblek s kravatou a košilí. Doplnky by měly být decentní a profesionální.

Doporučený článek:  Dokonalá manikúra může být hravá a originální. Tečky jsou naprostým hitem
Zdroj obrázku: Freepik

4. Novoroční večírek:

Novoroční večírek je časem pro zábavu a nápadné outfity. Dámy mohou sáhnout po šatech ve svítivých barvách, s flitry nebo zvýrazněnými detaily. Páni mohou zvolit moderní slim-fit oblek v odvážném odstínu nebo s výrazným vzorem. Experimentujte s neobvyklými doplňky a obuví.

5. Denní příležitosti:

Mimo společenské události můžete sváteční oblečení začlenit i do denního života. Například můžete nosit sváteční svetr s riflemi nebo sukni s běžným topem pro méně formální setkání s přáteli nebo nákupy.

6. Nápadné doplňky:

Doporučený článek:  V horkém létě potřebují vlasy jemnou péči

Někdy může být i jednoduchý outfit vytvořený z běžného oblečení zpestřený nápadnými doplňky. Zkuste například výrazný náhrdelník, pár nápadných náušnic nebo elegantní pásek.

Pamatujte, že klíčové je cítit se pohodlně a sebevědomě ve svém oblečení. Sledujte aktuální módní trendy, ale nebojte se také vyjádřit svůj osobní styl. Když budete kombinovat sváteční oblečení s ohledem na konkrétní událost, budete se cítit skvěle a budete vypadat fantasticky.

Zdroj: https://www.glamour.com/gallery/christmas-outfits