Krása

Úsměv jako z Hollywoodu: drahé bělení není potřeba, skvěle zafunguje obyčejné ovoce

Úsměv hodně ovlivňuje naše sebevědomí a to, jak se cítíme ve svém těle. Sněhově bílé zuby jako z reklamy jsou cílem mnoha z nás. Můžete si samozřejmě zakoupit mnoho chemických prostředků nebo chodit k odborníkům na procedury, které vám zuby vybělí. To všechno ale stojí hodně peněz a času. Mnohem jednodušší je sáhnout po ovoci, které má doma snad každý.

Jaké jsou metody pro bělení zubů?

Na trhu najdete mnoho způsobů, jak si vybělit zuby a získat požadovaný úsměv. Zakoupit si můžete nejrůznější bělicí pasty, pásky nebo chrániče zubů. Další možností je bělení zubů v rukou dentální hygienistky. Jde o velmi spolehlivou metodu, ale musíte počítat s dlouhou objednací dobou a poměrně vysokou cenou, kterou za bílé zuby zaplatíte.

Doporučený článek:  Nechte se hýčkat. Vajíčková maska zkrotí nepoddajné vlasy a rozzáří unavenou pokožku

Existují ale také domácí metody, které mnoho lidí využívá. Jednou z nich je například čištění zubů aktivním uhlím, které dnes zakoupíte v každé drogerii. Kloktání úst kokosovým olejem je také velmi oblíbenou technikou a mělo by vést k přirozenému vybělení zubů. Další možností jsou ale také banány, o kterých příliš lidí neví. Jak je použít?

Zdroj obrázku: Freepik

Jak vybělit zuby banánem?

Chcete-li svým zubům přidat na bělosti pomocí obyčejného banánu, můžete jednoduše začít tím, že budete banány pravidelně konzumovat. Banánovou slupku si nechte a rozdělte ji na tři části. Jednu odneste rovnou do koupelny a další dvě uložte do vhodné nádoby a vložte do lednice. Tam počkají na další bělení zubů.

Doporučený článek:  Jaké boty jsou nejlepší obuví na zimu? Poradíme, které vybrat

Před večerním čištěním zubů vezměte do ruky banánovou slupku a proveďte pár jednoduchých věcí. V první řadě si zuby vydrhněte vnitřní částí banánové slupky. Zuby si poté nevyplachujte. Vyčistěte si je kartáčkem a zubní pastou jako obvykle a poté si ústa vypláchněte čistou vodou. Jestli chcete, aby tato metoda doopravdy fungovala, měli byste ji provádět tři po sobě jdoucí dny. Poté pár dnů vynechte a další týden můžete opět pokračovat stejným postupem.

Zdroj: https://www.puresmile.co.nz/teeth-whitening-home-remedies/