Zajímavosti

Tvar nohy prozradí víc, než se zdá. Podle postavení prstů poznáme, jaká jsme osobnost

Všechny nohy nevypadají stejně. Ukazuje se, že každá noha má trochu jiný tvar. Podle něho lze nohy rozdělit do určitých typů a podle toho, jaký máte tvar nohy, můžete poznat, jakou máte osobnost. Noha ukazuje nejen charakter, ale je čeho se bát? Různé tvary znamenají různou osobnost, v článku se dozvíte možná něco o sobě nebo svých blízkých.

Většina lidí má tvar vrcholu hory

Většina lidí se může pochlubit nohou, která má prsty poskládány od největšího po nejmenší. Takoví lidé nemají problém koupit si boty, většinou je jejich velikost od 36 do 38, a lidé s tímto tvarem jsou většinou hraví lidé, kteří nekoukají do budoucnosti. Neřeší žádné starosti, a když už nějaké přijdou, umí si s nimi poradit. Ženy s takovými chodidly jsou svůdnice a rády budují kolem sebe pozitivní energii.

Doporučený článek:  Nenáviděný plevel patří k nejcennějším léčivkám. Poznejte známé byliny z nového úhlu

Římská noha je ta, kde palec je stejně dlouhý jako ukazovák, a značí vůdčí vlastnosti. Takoví lidé rádi dominují hlavně v práci, ale také v osobním životě musejí mít poslední slovo. Jsou zvědaví a není pro ně problém odstěhovat se na druhý konec světa. Rádi se učí novým věcem a žádají více nejen od sebe, ale také od ostatních. Jsou to extroverti, kteří se rádi předvádějí.

Zdroj obrázku: Freepik

Co je za tvar čtvereční stopa?

Velmi snadno poznáte tvar nohy, kterému se říká čtvereční stopa. Horní linie prstů tvoří jednu výšku a tento hranatý tvar mají hlavně lidé, kteří se drží oběma nohama pevně na zemi. Co se týče žen, většinou se nechovají spontánně. Rozhodují se týdny dopředu o každém kroku, který chtějí uskutečnit. Lidem s takovou nohou můžete věřit, protože uchovají tajemství. Nemají rádi pomluvy a nedbají na to, co o lidech říkají ostatní – tvoří si vlastní názory.

Doporučený článek:  Aspirin dokáže víc než ulevit při chřipce. Je tajným čističem i lékem na akné

Pokud uvidíte, že někomu vyčnívá druhý prst na celou řadou prstů, můžete se jednat o řecký tvar nohy. Dříve to znamenalo, že je žena stará panna a nikdy se nevdá. Lidé s tímto chodidlem jsou výjimeční, protože tento tvar není zcela běžný. Lidé s delším druhým prstem jsou milovníci velké zábavy, jejich společnost vás bude bavit, zároveň to jsou lidé, kteří jsou často ve stresu.

Zdroj: https://www.jagranjosh.com/general-knowledge/personality-test-your-foot-shape-reveals-these-personality-traits-1655816284-1