Vztahy

Správný kompliment nenechá žádného chlapa chladným. Tímto si ho navždy připoutáte

Víte, jak přimět muže, aby vám věnoval trochu pozornosti? Možná budete překvapená, ale tím, že ho pochválíte, v jeho očích hodně stoupnete. Komplimenty jsou pro muže velmi důležité, proto by na ně ženy neměly zapomínat. Obdivujete to, jak se stará o děti nebo pečuje o domácnost? Řekněte mu to nebo mu to vyjádřete jinak. Bude překvapený, že jste si všimla.

Buďte k muži upřímná

Jestli chcete svému muži udělat radost, říkejte mu všechno upřímně. Toho si bude cenit nejvíce. Pochvaly by měly být upřímné, protože pokud nebudou od srdce, nebudou platné. Říkat si můžete, co chcete, ale muž pozná, když mu budete lhát. Neříkejte mu, že vypadá dobře, když mu to v domácím úboru nesluší. Ale můžete ho potěšit slovy, že se mu povedlo parádně opravit myčku.

Víte, jak správně kompliment říct? Na tom totiž také hodně záleží. Blízkého člověka byste měli chválit co nejčastěji. Jestli vám někdo pomáhá, a to nejen v domácnosti, měli byste to náležitě ocenit. Požádat můžete o pomoc i vy sama, budete potom překvapená, jak bude muž reagovat. Následně pak stačí poděkovat a říct, že bez mužské pomoci byste to nezvládla. Pánové stoupnou až do nebes!

Zdroj obrázku: Freepik

Oceňte snahu, že chce něco udělat

Snaha se cení, říká se. A je to pravda. Pokud svého muže oceníte, rozhodně si na to bude pamatovat. Příště vám pak pomůže s čímkoliv. Nemusíte chválit pouze jeho práci, ale také jeho nový účes nebo to, že se postupně zbavil nadbytečných kilogramů. Měla byste být především jeho partnerka a kamarádka, a proto jsou pochvaly namístě.

Každý muž je jedinečný. Jestliže mu to řeknete, posílíte jeho sebevědomí a také ego, které spousta chlapů bere nade všechno. Věnujte mu chvilku své pozornosti a dejte mu najevo, že si vážíte jeho pomoci. Možná se mu povede něco jedinečného, co si zaslouží pochvalu. Kupte mu lístky na oblíbený zápas nebo kapelu a uvidíte jiskry v jeho očích.

Zdroj: https://www.happierhuman.com/compliments-men/