Vztahy

Seznamovací aplikace často klamou. Osobní setkání ukáže, jaký druhý člověk skutečně je

Dnešní doba je ovlivněna technologiemi ve všech směrech, ať se to týká nákupů, nebo dokonce seznamování. Seznamovací aplikace jsou velmi oblíbené a boom zažily v době, kdy lidé nemohli kvůli koronaviru chodit do společnosti a seznamovat se běžným způsobem. Samozřejmě to má své výhody, pokud se vám daný člověk nelíbí, prostě mu neodepíšete. Na druhou stranu, pokud se rozhodnete pro schůzku, je nutné myslet na svou bezpečnost.

Jak poznat, že je to ten pravý?

Máte první rande s neznámým člověkem a určitě se těšíte, jaké to bude. Jistě se nemůžete dočkat, ale rozhodně by tento pocit neměl zastírat rozum. Musíte se připravit na několik variant, které mohou nastat. Nebude to jako v romantických komediích, na které rády koukají hlavně ženy, a v hlavě si pak vysní svého prince. Většinou jsou rande naslepo vtipná, protože jeden od druhého neví, co čekat.

Doporučený článek:  Dlouhodobý vztah je založený na důvěře, společném růstu a respektu

Navíc se může stát, že před vámi bude stát jiný člověk, než jaký je na fotografii, kterou vám poslal. Na internetu byste neměli uvádět žádné informace ze svého soukromí. Raději napište, co vás baví a co máte rádi. Podrobnosti si nechte až pro někoho, s kým se rozhodnete jít na první schůzku. Pomocí zpráv můžete zjistit, jestli máte s potencionálním partnerem něco společného. Zjistíte, jak je na tom s gramatikou a co ho baví.

Zdroj obrázku: Freepik

První rande si nechte na veřejné místo

Co se týče první schůzky, protože nevíte, kdo se ocitne u vás doma, měla by probíhat někde na veřejnosti. Klidně v parku na lavičce během dne nebo v příjemné restauraci, ve které sedí také další lidé. Rozhodně byste si návštěvu neměli brát domů, protože daného člověka neznáte, i když si myslíte, že ano, protože si už měsíc píšete. Informace o sobě si ale může vymýšlet, proto je potřeba být obezřetný.

Doporučený článek:  Nezapomínejte na milostné hrátky. Pravidelný sex přináší spoustu benefitů nejen do vztahu

Na prvním rande chce každý vypadat dobře. Není to ale důležité. Možná budete mít první rande na svahu v zimě a budete každý tak promočený, že se tomu společně zasmějete. Smích je velmi důležitý, pokud se s člověkem dobře bavíte, můžete se dočkat i dalších schůzek a vztah se bude posouvat dál.

Zdroj: https://www.ramseysolutions.com/relationships/first-date-tips