Nezařazené

Při Maggi dietě není nutné hladovět. Pomůže shodit nadbytečná kila

Dieta podle Maggi je čím dál oblíbenější. Počet jejích příznivců neustále narůstá a není se čemu divit, protože je to dieta, která skutečně funguje. Nemusíte kvůli tomu hladovět a zbavíte se nadbytečných kilogramů. Navíc si uděláte jídelníček podle sebe a jídla vám budou chutnat. V čem spočívá tajemství Maggi diety a jaké produkty si můžete dovolit?

Jaro láká k různým experimentům

Jaro patří mezi období, které láká k experimentům a také k hubnutí. Mnoho lidí už vidí letní měsíce u vody, a proto je zapotřebí shodit nadbytečné kilogramy. Není ale vhodné s dietami experimentovat, protože svému tělu můžete spíše ublížit. Je lepší zaměřit se na vyváženou stravu, která bude plná nejen vitaminů a minerálů, ale také dalších složek, které jsou pro naše tělo důležité.

Doporučený článek:  Ženy „hrušky“ bojují s širokými boky a stehny. Správná strava a cvičení s tuky zatočí

Vyzkoušejte dietu Maggi, která přináší více pozitiv než negativ. Tato dieta se nazývá také vaječná a trvá celé čtyři týdny. Na internetu najdete mnoho informací o tom, kdo tuto dietu vyzkoušel a jak fungovala. Během této diety můžete zhubnout 8 až 25 kilogramů v závislosti na tom, jakou máte výchozí váhu. Během této diety si můžete dopřát spoustu potravin. Mezi ty patří vejce, zelenina a bylinky, ovoce, libové ryby a mořské plody, mléčné výrobky nebo celozrnný chléb.

Doporučený článek:  Vývarová dieta tělo pročistí a podpoří hubnutí
Zdroj obrázku: Freepik

Některé produkty budete muset vynechat

Kromě toho, že víte, jaké potraviny můžete jíst, si naopak nesmíte dát následující: brambory, luštěniny, kalorické ovoce nebo jiné potraviny, které obsahují cukr. Během diety je vhodné vypít alespoň dva litry vody denně. Poslední jídlo jezte tři hodiny před spaním. Aby ale dieta byla úspěšná, musíte dodržovat veškerá pravidla. Ideální bude jíst tři jídla denně v pevně danou dobu, můžete si ale dát i svačinky v podobě zeleniny.

Doporučený článek:  Lékařům prý máme říkat vše, ale jsou i chvíle, kdy je dobré držet jazyk za zuby. Jinak hrozí nepříjemnosti

Dieta může přinést opravdu velkolepé výsledky, zhubnout můžete až 25 kilogramů v závislosti na tom, z jaké váhy půjdete. Po skončení Maggi diety můžete postupně do své stravy zahrnout i potraviny, které byly zakázané. Jestliže se ale vrátíte ke svým dřívějším stravovacím návykům, kilogramy můžete znovu nabrat zpět.

Zdroj: https://austria-en.eco-slim.eu/article/33_Maggie%20diet%20menu%20in%204%20weeks