Rady a tipy

Mnohé ženy po nich touží, přitom jsou i prokletím. Velká prsa potřebují speciální péči

Velké množství žen touží po větším poprsí. Ženy, které naopak velké poprsí tíží, ho chtějí mít menší. Prsa velkých rozměrů nejsou pro ženu nic příjemného, zvlášť pokud je jinak menšího vzrůstu. Může mít zdravotní problémy, především takové ženy bolí záda. Skončit tak můžete i na operačním stole, mnoho žen si prsa nechává zmenšovat. Jak se o velká prsa starat?

Větší prsa potřebují více péče než malá

Pokud máte malá prsa, možná nebudete mít starosti s jejich pevností nebo tvarem. Jak se ale starat o prsa, na která obléknete pouze velké podprsenky? Jak takové poprsí schovat pod oblečením a jaké je vůbec vhodné? Ne všechny dámy mají svá prsa rády. Prsa můžete začít ošetřovat například studenou sprchou. Rozproudíte krevní oběh, pleť bude postupem času vypjatější a prsa budou vypadat pevnější.

Doporučený článek:  Zabraňte náletům nenasytných molů. Přírodní metody ochrání zásoby v kuchyni efektivně

Mnoho žen si také stěžuje, že je velmi těžké najít pěkné spodní prádlo právě ve velkých velikostech. Pokud je velikost správná, máte vyhráno. Mnoho žen ale ani netuší, jakou mají velikost podprsenky nebo celý život nosí špatnou velikost. I to může ohrozit pevnost prsou. Velká prsa potřebují dostatečnou oporu.

Zdroj obrázku: Freepik

Zvolte vhodnou podprsenku a prsa opatrujte

Při koupi podprsenky dbejte nejen na správnou velikost, ale také na šířku ramínek. Na velká prsa budou potřeba širší ramínka. Jestli ráda spíte na břiše, možná budete muset tento návyk změnit. Spaní na břiše není vhodné pro velká prsa. Pozor také na kosmetiku. Pokožka prsou je velmi jemná, a proto byste s kosmetikou měla zacházet opatrně.

Doporučený článek:  Nemoci ústní dutiny je nutné řešit ihned. Jinak přijdou problémy, které nikdo nechce zažít

Jestli zvolíte pro zpevnění prsou masáže, musíte být velmi opatrná. Stejně jako u pokožky obličeje dávejte pozor, protože snadno můžete pleti ublížit, místo abyste jí dopřála pohodlí. Ženy, které mají větší poprsí, by se neměly tolik vystavovat sluníčku a také sprchovat horkou vodou, která může poprsí ještě více vysušit.

Zdroj: https://purehealthyliving.com/blog/6-tips-to-take-care-of-your-breasts