Nezařazené

Intimní život po letech manželství není takový, jak si ženy myslí. Jsou věci, se kterými se kamarádky nikdy nechlubí

Ke vztahu patří intimní život. Něco jiného jsou představy a něco jiného realita. Zvláště v dlouhém vztahu je vše jinak, než jsme si původně mysleli. A žádná z kamarádek nám o tom nikdy neřekla. Některé ženy jsou proto právem překvapené, že je partnerské soužití úplně jiné, než si myslely, že bude.

Jenom velká nuda?

Je běžnou představou, že dlouholetý vztah intimnímu životu příliš nepřidá. Mnoho žen si myslí, že roky i desítky let s jedním partnerem budou nudné, jednotvárné a stále stejné. Nepopíráme, že u některých párů to tak být opravdu může. Je ale třeba zmínit, že u mnohých přijde naopak velmi příjemný a netradiční obrat. Jak může intimní život po letech vypadat?

Rychle, tajně a potichu

Mnohé páry si možná zavzpomínají na své mládí, kdy se scházely v pokojících, které byly součástí bytů jejich rodičů. Pokud se zde chtěly oddávat jakýmkoliv radovánkám, muselo to být tajně, rychle a potichu. I to má své kouzlo. A přesně takto to může vypadat i ve chvíli, kdy máte děti. Patrně je nechcete vzbudit ani na sebe nijak neupozornit. Tato spiklenecká intimita vaše vzrušení rozhodně dostane na maximum.

Zdroj obrázku: Freepik

Třeba celý víkend

Děti mají babičky a ty čas od času hlídají. Někdy přes den, jindy i přes noc. Po týdnech nebo měsících bez soukromí je najednou volných i více než 24 hodin. Tak proč toho nevyužít? Dům nebo byt je prázdný a to doslova svádí k tomu, nevylézt celý víkend z postele. 

Stále něco nového

Mnoho párů se bojí, že jejich intimní život bude stagnovat. I proto neustále vymýšlejí něco nového. I ti největší konzervativci se nebojí občas zaexperimentovat. Nejenom že má intimní život úplně jiné grády, ale rozhodně nezevšední tak, jak jste si možná před deseti lety myslela.

Nejenom s partnerem

A co když se opravdu potvrdí slova výše, že s vaším stálým partnerem to bude nuda? Opět se může vyskytnout něco nového – milenec. Možná ho mají i vaše kamarádky, jenom v zájmu zachování důvěry o něm nemluví. Stejně jako ho nebudete zmiňovat ani vy.

Zdroj: https://www.insider.com/what-are-benefits-of-sex-throughout-life-2019-3