Vztahy

Znamení zvěrokruhu, která mají sklony k nevěře

Znamení zvěrokruhu poukazují na určité rysy, ze kterých vyplývá i samotné chování. Mezi slabší stránky některých znamení pak patří nevěrnost. Která znamení neoplývají přílišnou věrností? U kterých lidí hrozí, že svého partnera nebo partnerku bez mrknutí oka podvedou? Tato tři znamení mají k záletnictví bez skrupulí nejblíže! Která to jsou?

Zrádný Štír? Bezmezný milovník!

Zrozenci tohoto znamení mají zradu v krvi. Mohou záletničit ze zášti, ale také jen pro touhu ukázat, že jsou silnější. Dokonce mohou podvádět jen proto, že chtějí získat další metu nebo se předvést před okolím. Není jim cizí strávit noc plnou vášně s někým jiným, ale je jim vlastní i paralelní vztah. Nadto si počínají tak chytře, že protějšek nemá o drahé polovičce žádné pochybnosti. O to horší bývají důsledky. Štírům je to ale jedno, jednak milují sex a vášeň, jednak nemají vůbec žádné výčitky svědomí.

Doporučený článek:  Ženy, které dají do vztahu všechno, končí nakonec samy. Přestaňte dělat typické chyby
Zdroj obrázku: Freepik

Nuda? Blíženci se prostě rádi baví!

Nemají rádi nudu a k tomu milují flirtování. To je kombinace, která vede k častým nevěrám, ve kterých hrají hlavní roli Blíženci. Důvodem jim je především zevšednění vztahu. Mohou mít pocit, že už nejsou středem pozornosti druhého. Může jít přímo o nudu, o nedostatek nových zážitků v posteli nebo dlouhé přestávky v sexu. Každopádně si rychle najdou někoho, kdo jim bude vyhovovat a bude uspokojovat jejich potřeby. Není jim zatěžko se seznámit, protože jsou přátelští a k tomu milují flirtování. Každá společenská akce je tak možností pro další erotické dobrodružství.

Doporučený článek:  4 důvody, proč single život je super. Buďte sama sobě nejlepším parťákem

Lev? Jasný dobyvatel!

Jaké další znamení miluje dobývání a nehledí na vztahy? Je jím znamení Lva, protože jeho zrozenci milují pozornost a obdiv. Lev musí mít neustále pocit ocenění a důležitosti, proto vyžaduje neustálé komplimenty. A co udělá, když vztah zevšední a nedostává se mu takové přízně? Najde si někoho, kdo k němu bude vzhlížet a kdo jej bude obdivovat. A ví, jak na to, má totiž neuvěřitelné osobní kouzlo pána tvorstva. Lev se nadto umí bouřlivě zamilovat a je romantik tělem i duší, o další vztahy tak nemá nikdy nouzi.

Zdroj: https://www.yourtango.com/2017305896/zodiac-signs-ranked-most-least-likely-be-serial-cheaters-relationships