Vztahy

Za nevěru partnera si často můžeme samy. Staňte se znovu neodolatelnou a jedinečnou

Není nic horšího než zjištění, že je nám partner nevěrný. V takových případech propadneme depresivním náladám. Jsme naštvané a mnohdy pátráme po důvodech, proč se tak stalo. A při přemítání zjistíme i několik věcí, kterými jsme mohly nevěře zabránit, nebo alespoň minimalizovat riziko. Jak na to?

Pečujte o sebe

Jste stejná žena jako v době, kdy jste spolu začínali chodit? Nebo jste svému partnerovi zevšedněla? A to proto, že ho berete jako samozřejmost a začala jste ztrácet potřebu se mu líbit? Pokud je to možnost číslo dvě, začněte o sebe znovu pečovat. Možností jsou desítky. Od postavy přes kosmetiku po vlasy a nehty. Samozřejmostí je pravidelné líčení a volba správného oblečení.

Nezapomeňte na sex

Partnerský život nemůže být bez sexu. To by si měla každá žena uvědomit. Jakmile frekvence sexuálního aktu klesá a vše se stává nudné a jednotvárné, může to muže směrovat do náruče jiné ženy. Snažte se proto udržovat sexuální život stále zajímavý, originální a v rámci možností také častý. Muž tak nebude mít potřebu pátrat po jiných ženách.

Zdroj obrázku: Freepik

Projevujte lásku

Vzpomínáte na první měsíce nebo roky vaší lásky? Jak jste byli zamilovaní, jak jste trávili čas spolu, jak jste se dotýkali a polibky byly běžnou součástí dne? S postupem času podobné projevy lásky ustanou a to je špatně. Snažte se projevy lásky do vztahu znovu vnést. Opětujte partnerovu iniciativu a přijďte se svou. Váš partner tak nebude mít potřebu hledat zamilovanost jinde.

Mějte společenský život

Přijdete z práce a jediné, co vás zajímá, je program v televizi nebo sociální sítě na mobilu? Dejte si na toto své chování pozor. Základem fungujícího vztahu je i společenský život. Ten se netočí jenom kolem kafíček s vašimi kamarádkami. Se svým partnerem vyrazte do kina, divadla, na večeři, do baru na pivo nebo víno. V létě na kolo, v zimě na lyže. I to stačí k zahnání partnerské nudy.

Zdroj: https://www.lifehack.org/articles/communication/10-ways-prevent-cheating-relationship.html