Vztahy

Tato hvězdná znamení neznají v posteli vášeň

Znamení zvěrokruhu říkají hodně o osobnosti nebo o povaze dotyčného, přičemž popis vychází z charakteristik daných lidem, kteří jsou narození v určitém časovém období. Prozrazují mnohé, mimo jiné vypovídají též o mileneckých schopnostech konkrétního člověka. Zatímco některá znamenají jistotu nezapomenutelné noci a bouřlivého sexuálního opojení, o jiných se to říci se zárukou nedá. Pro která znamení je sex takřka utrpením a hrozí převeliká nuda?

Vodnář se iniciativy rád vzdá

Šance, že narazíte na iniciativního Vodnáře, se blíží nule. Toto znamení nemá průbojnost ve vínku, proto nehýří nápady a novátorstvím ani v sexuální rovině. Své tužby dokonce nevyřkne nikdy nahlas, protože jej svírá nebetyčný stud. Pro Vodnáře je náročné samotné seznamování, často se o nic raději nepokusí a dopředu akci odpískají. Vášnivé noci nelze od introvertních jedinců Vodnáře čekat, ale jsou empatičtí a mají spoustu nápadů, jak změnit svět.

Zdroj obrázku: Freepik

Panny nepřekročí předem dané hranice

Vyzkoušet něco nového nebo překročit svůj vlastní stín v sexuální rovině? To od zrozenců tohoto znamení rozhodně nečekejte. V sexu jsou dokonce dost sobečtí, snaží se uspokojit sebe a na partnera či partnerku neberou přílišný ohled. K tomu nepřekypují fantazií a nechtějí překročit předem dané hranice. O sexuálních touhách k tomu neradi hovoří, protože to nezapadá do jejich rámce myšlení.

Kozoroh má rád klid

Pěkně v poklidu a hlavně bez přílišných extravagancí nebo sexuálních experimentů, to jsou hesla, kterými se řídí Kozorozi. Navíc milují plánování, nevyhovují jim náhodné milostné pletky a raději se řídí pevně daným harmonogramem. Zrozenci tohoto znamení dokonce touží vědět už na začátku týdne, kdy na milování dojde, a nehodlají na tomto schématu nic měnit, přičemž vždy musí jít o stejný průběh, což jistě partnera nebo partnerku příliš nepotěší.

Zdroj: https://www.yourtango.com/2017305862/horoscope-most-boring-sex-partners-of-zodiac