Rady a tipy, Vztahy

Tohle jsou největší zabijáci sexu: pozor na některé jídlo, alkohol a stres

Udržování vysoké úrovně libida vyžaduje dobrou hygienu, pravidelnou fyzickou aktivitu, ale také před milováním nedělejte některé věci. Nezapomínejte, že se dlouhými léty partnerský sexuální život stále mění. Pro někoho začne být stereotyp nudný, proto vždy komunikujte upřímně a otevřeně s partnerem.

Nepřehánějte to s afrodiziaky

Mořské plody, jahody nebo čokoláda se považují za přírodní afrodiziaka, ale před společným časem je lepší držet se pravidla, že všeho moc škodí. Konzumace příliš velkého množství výše uvedených produktů může výrazně snížit touhu po sexu. Příliš mnoho kousků čokolády zvýší hladinu cukru v krvi, což může způsobit únavu a ospalost.

Doporučený článek:  Uskladnit všechny kabelky může být oříšek. Vychytávky nejen do šatny to usnadní

Doporučuje se také vyhnout se žvýkání mátových žvýkaček a přípravkům na osvěžení dechu na bázi máty peprné. V jejich složení je mentol, který snižuje hladinu testosteronu. Seznam výrobků, které nepřispívají k touze, zahrnuje také alkohol a cigarety. Nápoje s vysokým procentem alkoholu mohou vést k problémům s erekcí a nepříjemný zápach z úst po cigaretě je přirozeným odpuzovačem.

Zdroj obrázku: Freepik

Stres vás připraví o sex

Pokud plánujete fyzické sblížení, snažte se nemyslet na věci, které vás trápí. Uvolněte se, vyčistěte si hlavu od zbytečných myšlenek a přestaňte se stresovat. Vědci dokázali, že stres má fatální vliv nejen na naše zdraví, ale také na libido. Pokud jste ve stresu každý den, můžete mít pocit, že jste sex neměli několik měsíců. V mnoha případech však nejde jen o pocit, ale mění se to na fakt.

Doporučený článek:  Gel z aloe nahradí předraženou kosmetiku. Snadno si ho vyrobíte v pohodlí domova

Sex neodmyslitelně patří do vztahu. Proto pokud to v této sféře ve vašem vztahu skřípe, promluvte si o tom s partnerem. Upřímná konverzace je klíčem ke šťastnému partnerství. Udělejte si na svou milovanou polovičku čas. Vytvořte romantickou atmosféru v podobě svíček a pomalé hudby. Pokud připravíte příjemné překvapení, věřte, že vám partner neodolá.

Zdroj: https://www.news24.com/health24/sex/safe-sex/6-things-you-should-never-ever-do-before-you-have-sex-20181121