Rady a tipy

Starší kartáček na zuby pomůže v domácnosti s úklidem

Potřebujete vyměnit váš zubní kartáček za nový? Pak ten starý rozhodně nevyhazujte. Jsou totiž místa ve vaší domácnosti, kde ho určitě rádi využijete a usnadníte si tak velkou spoustu času. Nejedná se však pouze o část úklidu, praktické využití najde také například při pedikúře.

Usnadněte si váš život na maximum! Díky starému zubnímu kartáčku se snadno dostanete do nejmenších zákoutí a spár, kde po sobě zanecháte důkladně vyčištěné místo. Kartáček však využijete na více místech, než jsou spáry, škvíry nebo zákoutí při úklidu. Podívejte se na ty nejlepší triky a rady pro váš jednodušší život.

Doporučený článek:  Tipy cukrářů pro dokonale našlehané bílky
Zdroj obrázku: Pixabay

Důkladné čištění elektroniky

Kartáček na zuby vám usnadní čištění každé elektroniky. Například klávesnici vyčistíte díky kartáčku dost snadno, stejně tak se pohodlně dostanete mezi tlačítka na dálkovém ovladači od televize. Každé zařízení stačí nastříkat čisticím prostředkem a jemně přejet kartáčkem. Malé štětiny se dostanou i do teď nejmenších zákoutí, a tak zbyde jen dokonale čistý kus elektroniky.

Skvěle pomocí kartáčku vyčistíte také své nehty. Při manikúře totiž můžete zbrousit plochou stranu nehtu kartáčkem, a tak z nehtu odstranit veškeré nečistoty nebo zbytky starého laku. Váš nehet budete perfektně připravený na nános nového laku a vaše manikúra bude vypadat skvěle.

Doporučený článek:  Většina lidí si čistí uši špatně. Při nejběžnější metodě hrozí i ztráta sluchu
Zdroj obrázku: Freepik

Dokonale čisté šperky

Vlivem neustálého nošení jsou šperky často zanesené prachem a nečistotami, ztrácí tak svůj půvabný lesk a elegantní vzhled. Oživte svou sbírku šperků a věnujte jí trochu péče při čištění. Pomocí zubního kartáčku s měkkými štětinami se dostanete do nejmenších zákoutí prstenu nebo přívěsku, a tak bude opět krásně zářivý a třpytivý.

Zubní kartáček vám pomůže vyčistit také varnou desku nebo plynový sporák v kuchyni. Kartáčkem můžete sundat veškeré nečistoty nebo zbytky jídla během vaření nebo s pomocí přípravku na čištění použít kartáček na zaschlé a mastné nečistoty.

Zdroj: https://www.illumeably.com/article/55-toothbrushes-uses-home/