Životní styl

Sebevědomí podle hvězd: Lvice se cítí jako královny, Panny jsou raději opatrné

Víra v sebe a vědomí sebe sama je pomyslným magnetem na lidi. Když si uvědomujete své hodnoty, vzbuzujete v ostatních důvěru. Všichni vám více a lépe naslouchají. Někdo by řekl, že najít pevné, ale zdravé sebevědomí je životní cesta, se kterou se nenarodíte, ale musíte jej vybudovat od píky. Jiní ale věří, že i tento postoj k sobě samému je předem psaný ve hvězdách. Nejvíce bylo dáno do vínku Lvům. Přečtěte si, co tvrdí konkrétně váš horoskop. Znamení zvěrokruhu jsme seřadili od těch nejvíce sebevědomých.

Top tři znamení: Lev, Štír a Kozoroh

Lev je ztělesněným sebevědomím. Věří, že je ve všem číslo jedna a jeho rozhodnutí jsou vždy správná. Miluje být středem pozornosti. Pokud ho budete přehlížet, vězte, že se připomene. Štír se miluje od vzhledu přes svou osobnost až po veškerá svá životní rozhodnutí. Uvědomuje si své chyby, zlozvyky a negativní povahové rysy, ale vzhledem k tomu, že nijak neovlivňují jeho každodenní fungování, nehodlá je měnit. Kozoroh zná svou cenu a nikomu nedovolí, aby jeho jedinečnost podkopal. Je laskavý, inteligentní, talentovaný a toho všeho si je velice dobře vědom. Nezajímá ho, co si o něm ostatní myslí, což souvisí s tím, že je vlk samotář.

Doporučený článek:  S hygienou to není nutné přehánět. Častěji potřebují mýt pouze některé části těla
Zdroj obrázku: Freepik

Střelec, Ryba a Beran udržují balanc

Střelec je dostatečně silný na to, aby si nebral příliš osobně přijatou kritiku. Nikdy nedovolí, aby ho kritika a urážky zpomalily, či dokonce zastavily v jeho cestě. Komentáře na svou osobu nepovažuje za důkaz vlastních chyb, nýbrž za odraz charakteru řečníka. Ryby jsou silně sebevědomé při jednání s lidmi, ale pokud jsou o samotě, jejich jistota je vratká. V soukromí o sobě pochybují. Beran zvenčí působí jako jedinec, kterého se nikdy nic nedotkne, ale ve skutečnosti je to velice citlivé znamení. Nedovolí, aby ostatní viděli jeho slabost. Stres a neúspěchy schovává za vtipy a sarkasmus.

Doporučený článek:  Kvalita ovzduší se globálně rok od roku zhoršuje

Utváření iluzí: Býk, Váhy, Blíženci

Býk chce světu dokázat svou inteligenci, na které mu záleží více než na vzhledu. Často přehání a ohání se velkými slovy, aby zapůsobil na ostatní. Váhy jsou závislé na souhlasu a názoru ostatních. Ženou se za ujištěním a komplimenty. Blíženci jsou jako chameleon a mění své jednání v závislosti na okolí. Chtějí, aby je lidé měli rádi, a proto často nebývají sami sebou.

Rak, Vodnář a Panna o sobě pochybují

Raci se starají o názory ostatních, reagují na maličkosti a jsou snadno zranitelní. Vodnář se snaží budit dojem ideálního a bezstarostného života. Přestože je nespokojený se svým životem, prezentuje ho tak, aby jím byli ostatní okouzleni. Panna neustále analyzuje, zda něco neudělala špatně. Snadno ji uvedete do rozpaků.

Zdroj: https://stylecaster.com/feature/zodiac-signs-most-confident-1187592/