Vztahy

Kompliment potěší každého muže. Vsaďte na upřímnost a všímejte si detailů

Bez ohledu na to, zda se s partnerem znáte pár dní, nebo mnoho let, žádného muže nenechají komplimenty chladným. Když budete oceňovat jeho vzhled, chválit jeho fyzickou zdatnost, obdivovat jeho vynalézavost a nekonvenční způsob myšlení, přimějete ho, aby myslel jen a jen na vás. Zde je pár komplimentů, na které muž nikdy nezapomene.

Myslete to upřímně

Pochvala vzhledu nebo životních rozhodnutí je milá každému. Než ale začnete chválit svého muže, myslete na to, že byste měla být především upřímná a věcná. „Vypadáš skvěle“ směrem k někomu, kdo má na sobě starou teplákovou soupravu a je viditelně unavený, bude znít spíš ironicky. Vyhněte se také větným konstrukcím typu „Konečně jsi zhubl!“.

Doporučený článek:  Nebojí se jít přes mrtvoly a vždy dosáhnou svého. Přesto mají cholerici co nabídnout

Pokud chcete, aby vás muž nedostal z hlavy, požádejte ho o pomoc. Ať už ho poprosíte o asistenci u tankování, zeptáte se, jak zkontrolovat tlak v pneumatikách či jak vyměnit kapalinu do ostřikovačů, dáte mu tím najevo, že je pro vás potřebný a důležitý. Pokud už spolu nějakou dobu jste, požádejte ho o malou opravu v domácnosti, aby vám pomohl s nákupem nebo otevřel zavařovací sklenici.

Zdroj obrázku: Freepik

Všímejte si změn ve vzhledu

Ženy dobře vědí, jakou ranou pro sebevědomí je, když si někdo nevšimne nového účesu nebo stylového oblečení. I muži ale mají rádi, když si někdo všimne změn v jejich vzhledu. Oceňte jeho snahu a úsilí, které vynakládá na změnu své image. Je jedno, zda půjde o nové oblečení, návštěvu holiče nebo pochvalu vyrýsované postavy.

Doporučený článek:  Poznejte toxického člověka včas a nenechte se vtáhnout do jeho hry

Pocit jedinečnosti hodně posiluje ego a činí nás sebevědomými. Nikdo z nás přeci nechce splynout s davem. Čte knihy? Oceňte, že má tolik inteligentní koníček. Učí ve škole a je mezi žáky oblíbený pro své netradiční postupy? Oceňte jeho vášeň a nadšení pro vzdělávání. Jedinečnost se může projevit nejen v zálibách a práci, ale také ve způsobu myšlení – chvalte hodnoty, kterých se drží, nebo jeho způsob řešení problémů. Pozornost můžete věnovat i úplným maličkostem, třeba skvělému výběru vína.

Zdroj: https://bestlifeonline.com/compliments-men-cant-resist/