Rady a tipy

K zářivé pleti bez nedokonalostí pomohou kostky ledu

Každá žena by chtěla mít krásnou a zářivou pleť bez akné, vrásek a dalších nedokonalostí. Můžete si k ní pomoci metodami, které vás nebudou stát mnoho peněz a díky nimž budete mít hladkou pleť, jako by vám bylo dvacet. Některé ženy už vědí, jak na to, a o své recepty se podělily.

Jak pečovat o svou pleť, aby vypadala stále mladě?

Můžete vyzkoušet například obyčejné kostky ledu. Tato metoda je velmi známá u korejských žen, protože ty se zaměřují hlavně na svou krásu. Znají tak metody, které pomohou k čisté a krásné pleti. A tyto triky a tipy sdílejí na sociálních sítích, a tím se dostanou mezi více žen. Pokud si budete pravidelně na obličej nanášet kostky ledu, pomůžete své pleti v mnoha ohledech.

Kromě toho, že si můžete po pleti přejíždět ledem, stačí naplnit misku ledovou vodou, přidat do ní led nebo i další přísady, jako jsou plátky okurky nebo lžíce medu. Tyto suroviny také přispívají k vypnutí pleti, která bude bez vrásek. Tvář si do takové vody ponořte hned několikrát, aby byl účinek viditelný.

Zdroj obrázku: Freepik

Tento postup provádějte nejlépe hned ráno

Pokud se rozhodnete pro „ledovou“ metodu osvěžení pleti, dodáte jí nejen pěkný vzhled, ale také podpoříte cirkulaci krve a lymfatického systému a lépe tak předejdete otokům, například pod očima. Pleť bude zářivá, svěží, po několika dnech již budou viditelné výsledky. Pokud si budete pomáhat ledem, i make-up bude na pokožce lépe a déle držet a zbavíte se také dalších nedokonalostí.

Tato metoda je přitom levná a přírodní, ale dávejte pozor, jestli máte citlivou pleť, protože v tomto případě ledová voda nebude příjemná a mohla by způsobit podráždění. Na citlivou pleť raději volte vhodné prostředky, které budou pro tuto pokožku dobré. V obchodech najdete spoustu produktů, které si po pečlivém zvážení a poradentství můžete zakoupit. Pro všechny ostatní je tu tato kryometoda, která je velmi účinná.

Zdroj: https://www.healthline.com/health/cryotherapy-facial